Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Karácsonyra mit ajándékozhatné...

Karácsonyra mit ajándékozhatnék anyának? 50 es éveiben jár.

Figyelt kérdés
Szeret főzni,de mindig valamilyen edényt kap, nem szeretnék megint. Ki mit szokott?
2014. dec. 22. 02:24
 1/7 anonim válasza:
51%
sálat
2014. dec. 22. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
anyukám ágyneműt kért, és azt kap, meg vettünk hozzà neki pihepuha plédet. Anyósom borzasztóan sajnálja a pénzt újságra, de egyedül él, ez az egyetlen szórakozása, neki előfizettünk 3 lapra.
2014. dec. 22. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Egy szép szakácskönyvet
2014. dec. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Vicces, mos tesómtól tenyleg edényeket kap, de azét mert tőlünk indukciós főzőlapot, amihez nincsen elég vasmagos edénye, kap mellé egy általam készútett képet

Ilyesmit,mde ugye egyedi lett

[link]

Meg tesőmtól is aprőságot mellé..

2014. dec. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mi hiányzik neki otthon. Aminek én örülnék: hajszárító, inox kenyértartó, meleg, de csinos kesztyű, otthoni kényelmes papucs, Dove termékek, Popper Péter könyvek, fényképkeret benne családi fotókkal, DM ajándék utalvány, Triumph ajándék utalvány, vagy mondjuk ha valaki helyettem megsütné a bejglit.
2014. dec. 22. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én hasonló korú vagyok, mint anyukád, és szintén szeretek fözni.


Ami nekem jól jött nemrég, az egy "üres" szakácskönyv, amibe be tudom írni a kedvenc receptjeimet, és akkor nemm kell legközelebb keresgetni.


Ami még érdekes lehet, a neten vannak olyan üres receptkártyák, amiket le lehet tölteni és kinyomtartni - erre lehet utána kézzel írni, vagy pedig kinyomtatás elött beelírni a gépen recepteket és azt adni.


Esetleg a netröl különlegesebb recepteket összegyüjteni és kinyomtatni, mint receptkártya-gyüjteményt.

2014. dec. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyebként egyik évben én is szerezte egy bőrkötéses könyvszerű füzetet, és abba a már meglévő receptjeit átmásoltam, a sorrend ugyanaz volt, és amiket cetlin tartott azokat is belevezettem... Nagyon örült neki, bár ezt a karácsonyi készülődés apropóján csinátam meg, amior válogattuk mit is süssünk az adott évben
2014. dec. 22. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!