Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Távkapcsolati ajándék ötletek?

Távkapcsolati ajándék ötletek?

Figyelt kérdés

Barátommal távkapcsolatban élünk, és megbeszéltük, hogy ajándékot küldünk egymásnak. A sállan, meg a csokornyakkendőn gondolkodtam, mivel mindkettőt szereti. Macit is küldenék, de úgy gondolom, hogy az egy kicsit furcsa ajándék fiúnak. Más ötletem nincsen. Meg igazából nem is küldhetek valami nagy dolgot, mert postán küldöm neki el. Házi készítésű ajándékra is gondoltam, de nem vagyok valami kreatív, és ügyes sem. Kérte, hogy küldjem el neki egyik fehérneműmet, szerintetek jó ötlet elküldeni, vagy küldjek hejette valami másat?

18 lány 18 fiú



2014. dec. 28. 00:49
 1/4 anonim válasza:

A magyar helyesírás szabályai könyvet kérd te tőle muhahaha (hejette-helyette)


Viccet félre téve. Ez a sál, maci párosítás nagyon aranyos legalább is én örülnék neki.A sál télen a nyakam körül emlékeztetne, hogy kitől kaptam. A maci meg a szobámban tudna emlékeztetni.


Ez a fehérneműs kérdés meg eléggé fura. Nem tudom mióta vagytok együtt meg, hogy mennyire van elmélyülve a kapcsolat, de szerintem ez a kérés hanyagolható.

2014. dec. 28. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A magyar helyesírás szabályai könyvet majd megveszem magamnak :D

Mondtam neki, hogy az nem én vagyok, hogy ilyeneket küldenék bárkinek is. Végül arra jutottunk, hogy döntsem el én, ha akarom elküldöm, ha nem akkor nem. Akkor azt hanyagoljam még?

2014. dec. 28. 23:28
 3/4 anonim válasza:
Szerintem kimaradhat ez a fehérnemű küldés főleg így, ha az értékrended is ezt diktálja.
2014. dec. 29. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem a legjobb ha valami olyat adsz neki, ami rád emlékezteti..esetleg egy közös kép, bekereteztetve..:D
2015. jan. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!