Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Tudom hogy ezredik ilyne...

Tudom hogy ezredik ilyne kerdes, de mit vegyke neki?

Figyelt kérdés

16 eves lesz a legjobb baratnom, valentin napon lesz a szulinapja.

bonyolitanam a tobbi kerdest azzal, hogy o nem szeret olvasni, ekszert nem hord, kozos fenykepeset karacsonyra kapott, parfumje annyi van hogy az eletbe nem tud magara fujni annyit, eees hobbija sincs. fogalmam sincs mit lehetne neki venni. nemvreszolo ajandekot anukajatol kap,szoval az is kilove:/



2015. febr. 1. 18:08
 1/4 anonim válasza:
Engem a barátnőm a megismerkedésünk storyjával lepett meg, süteményekben leírva: vonat, sátor, "kalapos" (Sierra) tequilás üveg stb. Nagyon tetszett, egyedi :).
2015. febr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
süss neki valami szivecskés valamit, vagy sütit :)
2015. febr. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Meglepetésbuli, torta? Vagy hívd el ilyen stratégiai szabadulós játékra. Puzzle? Hívd meg kévézni a legrosszabb esetben. Fényképalbum? Sminkkészlet?
2015. febr. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Valami altalad keszitett dolgot. Pl.fesd le,horgolj vagy koss neki pl.egy salat, stb.
2015. febr. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!