Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Valentin napra milyen ajandeko...

Valentin napra milyen ajandekot vegyek a baratomnak ami nem sablonos? Nincs egy normalis otletem se, es nem akarok neki butasagot venni/adni. Komoly valaszokat varok, remélem tudtok tippeket adni, ( valami kulonlegest)

Figyelt kérdés

2015. febr. 5. 17:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Minden fiú vágya, csak 1g fű.
2015. febr. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SaraK válasza:
Szia! Én a pasimnak csináltattam egy szép díszt, amin a közös képünk van rajta. (nagyon örült neki) Én innen rendeltem. [link]
2015. febr. 6. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Tégy úgy, mintha nem létezne ez az "ünnep" és tőle se várd el, hogy körbelihegjen. Szóval semmi, cukimuki, szívecskés, rózsaszín nyáltenger. ennek garantáltan örülni fog.


Mivel nem írtad, hogy hány évesek vagytok, milyen régóta vagytok együtt, ezért konkrét dolgot nehéz írni.

2015. febr. 6. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen azt tényleg lefelejtettem... 16 évEs vagyok, barátom 20, és fél éve vagyunk egyÜtt. Én sem szándékoztam valami nyálasat, inkabb a kulonlegessegre hajtok.
2015. febr. 7. 09:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!