Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Nagyon gáz ajándék Édesapámnak?

Nagyon gáz ajándék Édesapámnak?

Figyelt kérdés
Mivel apukám nem sok mindent szeret, ezért azt gondoltam ki születésnapjára, hogy mi lenne ha egy üveg italt és egy doboz djarum black-et kapna? Nagyon gáz ajándék ha csak 17 éves vagyok? Mást nem nagyon tudnék neki adni, nincs hobbija és nagyon keveset van itthon kb. annyit tudok róla, hogy dohányzik ezért szeretném meglepni egy doboz különlegesebb cigivel meg valamilyen itallal amit szeret. Jó ötlet vagy ennyi idősen még nem kéne neki ilyet adnom?

2015. febr. 20. 23:44
 1/7 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem az ital nem gaz , viszont en cigit nem adnek ajandekba:S
2015. febr. 21. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Amugy h ha szereti pl. a focit vagy valami mas sportot akkor szerintem akar egy jeggyel is meglephetned ..

( 1. vagyok:S )

2015. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Na ez a problémám: nem szeret semmilyen sportot és nincs hobbija sem, inni pedig nem nagyon szokott de nincs jobb ötletem :/
2015. febr. 21. 01:38
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, az üveg ital jó, de tudni kell mit szeret, amit írtál cigit, az szivarféle, nem biztos, hogy szereti, akkor meg pénzkidobás, inkább vegyél csokit, azt szinte mindenki szereti.
2015. febr. 21. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy normális apáról van szó bármit is adj neki annak örülni fog! :)

Cigit hanyagolnám kivéve ha valami szivarról van szó.

Anyukád nem tudod beszervezni, hgoy minek örülne apud? :D

2015. febr. 21. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Szerintem teljesen jó ajándékötlet. Ha valami normálisabb italt veszel, azzal nem tudsz mellé lőni, a Djarum pedig a prémium cigi kategória, szóval ha nagy dohányos akkor kizárt, hogy nem örülne neki.
2015. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Dolores55 ***** válasza:
Szerintem elég egy üveg ital. Úgyis a gesztusnak van értéke, nem az ajándéknak. Főleg, hogy még jövedelemmel sem rendelkezel.
2015. márc. 11. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!