Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek a...

Milyen ajándékot vegyek a párom unokahúgának? 32 éves, Angliában él kb.8 éve. Valami Mo-ra vagy a családra vonatkozó dolog kéne avagy mire vágyhat egy Angliába szakadt magyar?

Figyelt kérdés
Illat, krém, táska, női apróságok nem játszanak igazán, mert odakint ezekből sokkal jobbakat vesz magának. Múltkor - nagy hirtelen - egy kalocsai hímzett mobiltokot kapott. Amúgy szolid, kedves és nevetős, vidám csajszi.

2015. márc. 11. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Én is olyasmire gondoltam, egy magyar motívummal díszitett tárgyra. pl egy kalocsai mintás köntös, szoba papucs, vagy kötény amiben főzőcskézhet.
2015. márc. 11. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Vagy egy szakácskönyv, tele magyaros ételekkel.
2015. márc. 11. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is kint élek. Aminek én örülnék: (igaz kicsivel idősebb vagyok a unokahúgnál)

- túró rudi (sajnos itt nem lehet kapni, és az én városomban nincs magyarok boltja)

ilyenek is örülnék:

[link]

2015. márc. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Hú, pont rám illik a leírás:D 32 éves, 8 éve Angliában:D

Túrórudinak én is örülnék. Ilyen hímzett akármiknek nem nagyon:D Házi kolbász, magyar fűszer, kaja, főzés nélküli pudingpor (tiramisuhoz), esetleg jó minőségű dió, búzadara, sportszelet, győri-bármi, és hasonlók, amik itt nincsenek. Hidd el, ezeknek jobban örülne. Pár napja voltak itt apuék látogatóba, hoztak ezekből...és még egy rúd pick parízert is kaptam nyamm:D

2015. márc. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ilyen magyaros giccsdolgoknak max a külföldiek örülnek, mert nekik újdonság, kuriózum, a kint élő magyarról meg felesleges azt feltételezni, hogy mindenáron arra vágyik, hogy Magyarországra emlékeztető tárgyakkal vegye magát körül.

Hazalátogat vagy ti látogatjátok meg?

Aminek a mi kint élő ismerőseink a legjobban örültek, azok a kint nem/nagyon nehezen, legfeljebb magyar boltokban kapható élelmiszerek voltak, ami itthon teljesen természetes, hogy minden sarki boltban van. Pl. gríz, pudingpor, túró rudi stb.

2015. márc. 12. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

En is Angliaban elo magyar vagyok. Aminek en orulok, az a konyv. Itt eselytelen beszereznem :) Ha nem szeret kulonosebben olvasni, hasznos lehet hasonlo naptarfeleseg (ez szemely szerinti kedvencem)

[link]

Falinaptar is hasznos lehet, a nevnapok miatt.

Szoktam meg orulni a rejtvenyujsagoknak is. Vagy ha van meg ido, es ossze tudsz gyujteni egy ot erdeklo temaban parhavi ujsagot, magazint.

2015. márc. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Utolso vagyok. Es termeszetesen Piros Arany es Gulyaskrem :)
2015. márc. 12. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Túrórudit lehet otthon is csinálni,kevés macerával.

Sőt türórudi tortát is,a receptet a mindmegette.hu -ról szedtem.Nagyon finom lett.

2015. márc. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most már biztos, h fűszereket fog majd kapni; meg kajákat. A Túró Rudi alap :) Könyv is lesz, vmi "minden-napra-egy-bölcsesség" típusú. De ha van még ötlet, jöhet, jöhet!
2015. márc. 12. 18:02
 10/10 anonim válasza:
:)
2017. ápr. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!