Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vehetnénk, készíthetnék a...

Mit vehetnénk, készíthetnék a volt osztályfőnökünknek osztálytalálkozóra?

Figyelt kérdés

Most lesz az első osztálytalálkozónk.És fogalmam sincs mivel kedveskedhetnénk neki.A vágott virágot sajnálom,a cserepes virágai meg sorra tönkremennek mert nem foglalkozik velük.Szóval a virág nem jó ötlet.

Csokira,bonbonra gondoltam abból is valami alkoholosra.De fogalmam sincs melyik az a jó minőségű de viszonylag olcsó csoki amit adhatnánk neki.

Gondoltam még arra csinálok neki valami tablószerűséget amin rajta van mindenki képe és neve meg valami idézet és hátul meg aláírnák a részvevők...Valami jó ötlet esetleg?

Sokba nem kerülhet mert nem az osztály veszi meg hanem én,meg másik két fő az osztály nevében de mi fizetjük.Sajnos a többiek nem tehetik meg az ajándékvásárlást. :(

Az sem tudjuk hogy adjuk át? Azt szeretném ha vagy mindenki adna át valamit vagy csak egyvalaki adná át az ajándékokat.De semmiképp nem szeretném azt hogy aki nem tud fizetni az mellékelve érezze magát.

Az osztálytalálkozót nyilvános helyen tartuk,csak úgy beülünk egy kávézóba.Sajnos az iskolánkat már bezárták. :(

20/L


2015. ápr. 12. 17:55
 1/3 A kérdező kommentje:
jav:. tartjuk
2015. ápr. 12. 17:56
 2/3 anonim ***** válasza:
Mi ajéndékkosarat készítünk,tea, csoki, bor, kávé, és igen, mindenki belead párszáz forintot. Mindenki ír magáról pár sort, hogy mi történt vele, és aki tud fényképet tesz rá, és naplónak összefűzve adjuk oda egy kis köszöntő mellett.
2015. ápr. 12. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi az osztálytalálkozón nem is adtunk neki ajándékot, kellett volna? :(
2015. ápr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!