Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen egyedi, általam készíte...

Milyen egyedi, általam készített ajándékot adjak a zongoratanáromnak búcsúzáskor, ha több mint 10 évig tanított?

Figyelt kérdés

2015. máj. 14. 09:37
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nem tudom, miben vagy jó?? Milyen a kézügyességed, és mennyi időd van erre? Ja, és pénz??

1., Ismerek valakit aki csodás személyre szabott köszöntőket ír, természetesen merített papíron, vagy ahogy gondolod..Itt viszont kapcsolatot kell felvenned vele..

2., 1 szép napló, aminek az elején Te vagy, + zongora. Ehhez viszont transzferálás, stb szükséges..Én csináltam már hasonlót, de nálam profibbak is vannak..Nevet tudok mondani, nem titok talán..Nem szeretnék reklámozni, mert törlik...Mindenképpen személyre szabott legyen...

Vagy könyv....

Jó választást!

2015. máj. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Probalj meg egy dalt eljatszani neki zongoran de nagyon szepet vagy adj neki egy bögret amin te vagy rajta
2015. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!