Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyek...

Baglyocska00 kérdése:

Milyen ajándékot vegyek osztálykarácsonra egy olyan fiúnak aki semmit sem szeret? Csak annyit tudok róla hogy sokat gépezik.3000fft alatt?

Figyelt kérdés

2015. dec. 11. 15:57
 1/2 anonim válasza:

Hát ha nem szeret semmit, akkor vegyél valami olyasmit amit biztos használ, pl. tusfürdőcsomagot, különféle csokikból egy összeállítást, naptár... ezek nagyon sablonosak, de egy olyan fiúnak akit nem ismersz nem biztos, hogy tudsz jobbat venni.

Nem tudom mit értesz gépezés alatt, de ha nagy játékos, itt egy csomó ötletet találsz:

[link]

2015. dec. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi az ötletet de azért még próbálok keresgélni valamit ami kicsit kreatívabb a tusfürdőnél stb. Már gondolkodtam azon hogy minecraftos egérpadot veszek neki nem tudom az jó lenne-e.
2015. dec. 11. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!