Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek ajándékba a fiú...

Mit vegyek ajándékba a fiú osztálytársamnak? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóvaal. Ő most jött év elején az osztályunkba. Nagyon jóba vagyunk. Jófej, kedves, aranyos meg minden. Karácsony alkalmából mint minden évben húzunk. Őt húztam. Eléggé ismerem, vagyis hát kiszámítható meg minden lépését tudom előre. Nagy foci rajongó, mivel ő a Budpest Honvédban focizik. Mégse annyira jól ismerem, mert nem tudom mit vegyek neki karácsonyra. Már tudja, hogy én húztam őt. Megkérdeztem tőle mit szeretne, ő azt mondta hogy neki mindegy csak legyen focis, azon blül Real-s. Tippek, hogy mit vegyek neki?

2015. dec. 12. 00:16
 1/2 anonim válasza:
Reál-os bögre + valamilyen bonbon
2015. dec. 12. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
egy saját rajz, amire ráírod hogy hala margit, és hogy Benitez marad az edző még +5 évig, és hogy kizárták a margitot az igazolásokból,, nem igazolhatnak senkit 3 szezonon keresztül :)
2015. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!