Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit tegyek, ha utálok ajándéko...

Mit tegyek, ha utálok ajándékot adni és kapni mégis elvárják tőlem?

Figyelt kérdés
Én speciel sosem ajándékoztam, nekem ez olyan kínos és visszás dolog. Na mindegy. Megmondtam mindenkinek, hogy nem kérek ajándékokat, és én se adok, de a párom imádja az ajándékokat, és el is úgy érzem el is várja tőlem, hogy kapjon valamit. Nálunk nagyon nagy szokás az ajándékozás mindenkinek jobbra balra, nálunk sose volt. Nem tudom mit adhatnék neki. Csinálni akartam és nem pénzt költeni, de ahhoz sincs kézügyességem, mint kiderült. Segítsetek. Mit tennétek a helyemben?

2015. dec. 23. 12:17
 1/3 anonim ***** válasza:

próbáld egy kicsit megerőltetni magad, a pároddal megegyezni egy kisebb ajándékban, aztán vegyél neki egy sálat, kesztyűt, valamit, hogy érezze a törődést. évente egyszer kibírod

esetleg lepd meg egy gyertyafényes vacsival (kaját rendelhetsz is)

2015. dec. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sikerült mégis dűlőre jutni valahogyan?
2015. dec. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Igen :)

Csináltam neki muffint! Bá vizet vittem az óceánba, mégis saját díszítésű volt. :) Plusz tudom, hogy gyűjti a különleges üvegeket, így vittem neki egy hajlott nyakú boros üveget "Boldog Karácsonyt!" gravírozással. :)

2015. dec. 28. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!