Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyukámnak pár nap múlva lesz...

Anyukámnak pár nap múlva lesz az 51. szülinapja! Tudtok pár ötletet hogy mit KÉSZÍTSEK neki?

Figyelt kérdés

2016. jan. 16. 09:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Süss neki tortát 😊 Vannak egyszerűek,a neten rengeteg raceptet találsz,akár olyat is amit nem kell sütni!
2016. jan. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Csinálj neki fali családi képet. Montázsolj össze képeket ami szép emléke és voila! Vagy esetleg ha van rá kapacitásod és lehetőséged süss neki tortát. Akár formatortat. Nem baj ha nem szép hidd el örülni fog neki (nagyinál vagy barátnőnél)
2016. jan. 16. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, tudsz-e például horgolni, csak kár, hogy nincs elég idő ahhoz, hogy horgolnál neki egy terítőt. Ismét divat, nagyon szépeket lehet látni.Sajnos nem tudom bemásolni, amit kinéztem neked. Lehetne egy futót az ebédlőasztal közepére, amikor éppen nem ebédelésre használjátok.
2016. jan. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!