Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a párom (fiu)...

Mit adjak a párom (fiu) születésnapjára?

Figyelt kérdés

Nagy gondban vagyok, ugyanis nem egyszerű neki ajándékot választani. Leírok mindent, ami fontos lehet:

- 17 éves lesz

- Szeret gitározni. Metallica, Bullet for my valentine, Depresszió, és ilyen zenéket hallgat.

- Szereti a Marvel filmeket és a Star warsokat

- Sokat játszik (Pc, ps)


Amikre gondoltam a szokásos bandás póló, filmes póló stb, de ezek annyira sablonosak, valami érdekesebbet szeretnék.. De tipikusan az az ember, akinek nehéz ajándékot választani, mert vagy drágák azok, amiknek örülne, vagy nem is jut semmi lehetséges eszembe.. A kézzel készített ajándékok kb kilőve, eddig mindig azt adtam neki. De ha valami kreatívabbat tudtok, bátran írhatjátok azt is, talán valamit még ki tudok hozni belőle.


Ti mikre gondolnátok? (Természetesen reális összeggel számoljunk.)


16/L



2016. febr. 7. 15:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elefántos férfitangát.
2016. febr. 7. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Egy gitárpengetőt, amin a kedvenc zenekara vagy filmes szereplőgárdája van? Csak tipp.
2016. febr. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A gitárpengető is megfordult a fejemben, de amellé csak kéne még valami. Nem nagy ajándékban gondolkozok, de egy gitárpengető tényleg nagyon apróság.
2016. febr. 8. 16:40
 4/5 anonim válasza:

Szerintem jó ötlet lenne, ha a kedvenceivel (pl. a zenekarok logójával, vagy a kedvenc Marvel szereplőivel) kitűzőket csináltatnál neki.


A letmicro.hu oldalon 3 méret közül választhatsz, vihetsz saját képet, vagy akár írhatsz is a kitűzőkre.


Szerintem jópofa ötlet, én is most csináltattam a barátnőmnek, közös poén alapján, és elnyerte a tetszését.


Ha van farmerkabátja, vagy esetleg szimatszatyra, akkor lehet, hogy bővítenéd a gyűjteményét is.


Igaz, ez is kisebb ajándék, de többet is csináltathatsz, nem drágák.


Remélem tudtam segíteni!

2016. febr. 9. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az ötleteket! :)
2016. febr. 10. 17:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!