Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak születésnapjára? (Lent)

Figyelt kérdés

egy hét múlva lesz a születésnapja és még csak két hete vagyunk együtt. Nem szeretnék se túl romantikus se közömbös ajándékot. (19/F)

Ami fontos lehet szeret kiöltözni, sohasem jár melegítőben általában ingben, (gondoltam pl. nyakkendőtűre)

a kistestvéreivel egy szobában lakik, (valamit a szobájában gondoltam)

szereti a régebbi zenéket.

légyszíves csak normális válaszokat írjatok nagyon kétségbe vagyok esve :D



2016. febr. 7. 23:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Jó minőségű csokoládé (pl. Lindt)

Szálas tea

Nyakkendő

Üveg bor (ezt közösen meg is tudjátok inni, a többit rádbízom)

Szobájába kedvenc zenekarának posztere

Mozijegy

Közös pizzázás

Fülhallgató

Bőröv

Karóra

Bőr pénztárca


Amit ne: plüssállat, ékszer, egyéb bármilyen "butaság"

2016. febr. 8. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szexet kapjon,de valami extrát!


10 hetero pasiból 10 ezt ajánlja!

2016. febr. 8. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
hivd meg egy sütire, szerintem az nagyon aranyos, esetleg vehetsz neki valami kis apróságot, illatos gyertya, körömlakk, stb.
2016. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Sidana válasza:

Én szeretek kicsit kreatívabbakat adni, annak sokkal jobban örül az én párom is mint amit veszek. Egyszer találtam a neten egy ötletet, borítékokra írtam fel olyat pl. "ha beteg vagy", "ha hiányzom", "ha messze vagyunk egymástól", "ha nem tudsz aludni", " ha névnapod van" stb. És mindegyik levélbe írtam az adott témához kapcsolódóan kis gondolatot :) Ennek örült eddig a legjobban. Bár lehet ezt túl romantikusnak találod, akkor jó más alkalomra hagyni akkor mikor már több hónapja, éve együtt vagytok esetleg.

De ha nem vagy kreatív vagy inkább vásárolni szeretnél, vehetsz pl. kulcstartót aminek az egyik fele nála a másik nálad van :)

2016. febr. 9. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!