Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ezek alapjan mit vegyek a...

Ezek alapjan mit vegyek a baratom szuletesnapjara?

Figyelt kérdés
17 eves lesz. Tobb mint egy eve vagyunk egyutt. Nem szeretnek semmilyen gyerekes dolgot venni neki. Street workoutozik, erdeklik a hajok, motorok, testepites,regies dolgok, xbox jatekok.

2016. márc. 5. 17:24
 1/9 anonim válasza:
34%
WC deszkát - az hasznos
2016. márc. 5. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
34%

Igazi egyéniség abból amit leírtál...


Vegyél neki valami olyat amit a többi ilyen tucatcsávó szeret, pl egy kreatívabb barátnőt ? ;)

2016. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
58%
Régi katonai sisakot az ócskástól, valamit ami segíti az edzésben ilyesmit :)
2016. márc. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%
Gondolkozz már. Csak mondott valamit, BÁRMIT az elmúlt egy évben, hogy mit szeretne, mire lenne szüksége. Sosem beszélgetettek a hobbijáról, vágyairól? Sosem állt meg egy kirakat előtt, nem mutatott egy cikket, egy netes reklámot, akármit, hogy "hű, ez de jó, kéne egy ilyen nekem is"? Vagy mondta ő, csak nem figyeltél..
2016. márc. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Valojaban van nagyon sok otletem, de valami nagyon jot szeretnek ezert is irtam ki ezt a kerdest.
2016. márc. 5. 18:14
 6/9 anonim ***** válasza:
59%
Vegyél neki egy hajót
2016. márc. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Esetleg otthni huzockodot?? Szereti a testepitest nem?? De ah nem tudom legy otletes 😄 sok sikert...
2016. márc. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Egy közös kirándulás, fürdőzés?
2016. márc. 6. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszokat! :)
2016. márc. 7. 14:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!