Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Szerintetek melyik az értékese...

Szerintetek melyik az értékesebb egy anya számára: egy méregdrága fülbevaló a férjtől vagy egy album a 40 évének képeiből?

Figyelt kérdés
Anyám mist töltötte egy hete a 40-dik születésnapját. El is utazott Afrika mellé apámmal aki ráadásul az utat is fizette. És még egy méregdrága fülbevalót is kapott. Én nem pénzben felbecsülhető ajándékokat vettem hanem lerajzoltam őt, valamint albumot készítettem. Az album még nem érkezett meg mert külföldön élünk és idő mire kiér. Ugyanis cewe fotókönyvet készítettem és később érkezett meg abba a városba ahol laktam. Így nem kaptam kézhez mikor otthon voltunk ezért most várnom kell még ide kiér. Aggódom anyám reakciójától ugyanis a portréjával sem volt megelégedve (elég kritikus alkat) és felakarok készülni mire számíthatok. Szerintetek melyik ajándék az értékesebb? 17L

2016. ápr. 1. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:
52%

Ne versenyezz, hogy melyik ér többet.


De ha tudod, hogy kritikus - az én anyám is az - miért nem találtál ki valami mást?

2016. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
69%

Őszintén? Mindkettő értékes, mert számít, hogy kitől kapta.

Nyilván a férjétől jobban díjazza a nyaralás, és a fülbevalót mintha apád rajzolt volna.

A gyerekétől meg kimondottan szép ajándék az album. Bár én személy szerint nem szeretem ha emlékeztetnek a koromra..:)

41/N

2016. ápr. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Emberfüggő. Pl az én anyámnak semmi nem értékes, csak hogy legyen egy egyedi példa :"D
2016. ápr. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
mindketto értékes. a férjemtol ha ékszert kapok mindig elolvadok, ha a kisfiam rajzol nekem attol is.
2016. ápr. 1. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert valakinek van gyereke, nem csak anya, hanem nő és ember is. Úgy bírom, mikor azt hiszik, hogy mert szült, semmi más nem számít neki, mint a gyerek.

Amúgy ki néz mostanság kinyomtatott képeket?


17 évesen nyilván senki nem várja el, hogy drága ajándékot vegyél, a szándék a fontos.


Melyik értékesebb? Értelmetlen kérdés, és nem is értem, miért akarsz a saját apáddal versenyezni.

2016. ápr. 1. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Egy jó vaskos BBC mindketttőnél többet ér egy nő számára.
2016. ápr. 2. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy az a nyafis kis csaj, akinek a szülinapját nem tisztelte meg anyuci eléggé, ugyanis elutazott a Seychelle-szigetekre apucival? Meg akivel nem törődik anyu, mert iskolába jár, meg sokat dolgozott nővérként műszakban?


Ha igen, akkor fordulj pszichológushoz, mert ez beteges, ahogy ennyi idősen az anyukádhoz állsz, meg általában véve beteges, hogy féltékeny vagy az apádra az anyád miatt.

2016. ápr. 2. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én 28 éves létemre kimondottan szeretem a kinyomtatott képeket. Miért? Mert a digitális képekkel általában olyan érzésem van,hogy van is meg nincs is. Rádásul oda van ömlesztve 200kép, amiből mindenféle képből van 3-4, kicsit ilyen szögből,kicsit olyan szögből. Az a hálálom. Inkább legyen egy válogatott albumom, amiben van 30 kép a 200ból.


De ez nem verseny. Főleg nem egy 17 évesnek.

2016. ápr. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!