Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mivel lehet meglepni valakit?...

Mivel lehet meglepni valakit? Milyen ajandekot lehet adni egy lanynak ilyen "semmilyen alkalomból"?

Figyelt kérdés

2016. júl. 10. 13:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Én a közös élményeket szeretem. örülök a tárgynak is, de emlékezetesebb egy kaland. Vehetsz virágot, küldhetsz futárral csokit iskolába/munkahelyre. www.meglepkek.hu rengetek ötlet van rajta.

Szép az idő, piknink a Gellért hegyen? Ha nem vagy budapesti akkor menjetek fel, egy Citadellás vacsora.

2016. júl. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Virágot
2016. júl. 10. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

"Mivel lehet meglepni valakit?"

Elég sok mindennel, ha hirtelen pofon vágod, az elég meglepő szokott lenni például.


"Milyen ajandekot lehet adni egy lanynak ilyen "semmilyen alkalomból"?"

Ilyen "semmilyen alkalomból" akármit, szerintem bármi apróságnak is örülne, ha te adod neki.

2016. júl. 11. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy szál virágtól kezdve a csokor virágig, mindig bejön. Semmilyen alkalomból az ékszereket inkább hanyagoljuk. :) De ha valami olcsóbbat veszel neki, és a lány fiatal, akkor ez is megfelel (némelyiknek).

Ezen kívül meg, amit szeret. Lehet csoki, de még Monster is, ha azt szereti. Te tudod, miben leli örömét. :)

2016. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Egy szál virág csodákra képes.
2016. júl. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
51%

A nők gyanakvóak ha ok nélkül kapnak virágot..nem mindig egyszerű a kedvükben járni.. Da van egy jó mondás ami eszembe jutott:

Ha egy férfi ok nélkül ad virágot akkor annak oka van..☺

2016. júl. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Érdekes logikád van, utolsó... az egyik exem mindig azt mondta hogy a 'csak ùgy' a kedvenc indoka. Jobban szeretem a spontán dolgokat. 'Miért? Csak úgy, mert vagy nekem'.
2016. júl. 16. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Virág,csoki és tuti örüni fog:)
2016. aug. 9. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!