Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Jó ajándék lenne? Vagy így...

Jó ajándék lenne? Vagy így túl gyerekes?

Figyelt kérdés

Sziasztok, barátnőmmel lassan 2 és fél éve vagyunk együtt. Mind ketten 20 felettiek vagyunk. Név napjára szeretnék egy kis ajándékot de nem csak így simán. Hanem, arra gondoltam, hogy csinálok egy kis játékot, kincs keresést és meg kell találnia, az ajándékokat amit elrejtettem. Nem is tudom hogy nevezem, rejtvény szerűeket. Szóval neki, kell ki találnia hogy merre dugtam el az ajándékokat. Kicsit hogy hangulatosabb legyen. Azt gondoltam, hogy adok az egésznek egy kis sztorit. Sztorit még úgy nem dolgoztam ki. A lényeg az benne, hogy egy gonosz varászló ellopta az ajándékokat, és nekünk kell megtalálni, vagyis csak neki.:) Első segítséget a házban fogom elrejteni. Ha azt meg fejti, kint az udvaron fogja megtalálni, az első ajándékát és egy levelet stb... Az utolsó ajándékot pedig 2-3km távolságra fogom elrejteni. (Úgy is nagyon szeret sétálni, szóval szerintem ez nem lesz gond.)


Ti mit gondoltok erről az egészről?



2016. aug. 10. 14:14
 1/6 anonim válasza:
100%
Szerintem nagyon jó ötlet,nem tartom gyerekesnek :) 19/L
2016. aug. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
52%
Ez barátnő függő. Van akinek bejönne van akinek túl gyerekes. Nekem személy szerint nem jönne be de mindenki más. De ha a barátnődben van egy kis gyerekesség tuti a siker.
2016. aug. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

szerintem nagyon jó ötlet :)


én nagyon örülnék ha ilyen ajándékot kapnék...remélem egyszer engem is meglep valaki valami hasonlóval ..:)

2016. aug. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én ezt anno csepelen csináltam és a vége egy bulihely volt. De nem bíztam a véletlenre, az ajándékokat a barátőire bíztam és mindeig volt egy verses fejtörő amit a megtalált ember mondott el neki fejből :D
2016. aug. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Neked kell őt ismerni, én pl. nem annyira tudnám az ilyet értékelni. Pláne egy névnapon, ami egy teljesen snassz "ünnep".
2016. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem jó ötlet.Tetszik hogy egyedi nem csak a kezébe nyomod az ajándékát és kész.Nagyon ötletes, remélem tetszeni fog neki is!Sok sikert!
2016. aug. 10. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!