Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot adhatnék...

Milyen ajándékot adhatnék anyának és mamának? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés

Mamának születésnapja lesz két nap múlva. Nincs önálló keresetem, 16 éves vagyok. A zsebpénzem most tárgytalan, mert most csináltattam belőle szemüveget. Olyan dolgokra gondolok, amik 2000 Ft-ből kihozhatók lennének.

Illetve anyának szeretnék egy spontán ajándékot, mert mostanában elég rossz lelkiállapotban voltam, és iskolában minden amit magamba tartottam, az itthon jött ki rajtam. Nem szemétkedtem, nem erről van szó, hanem nagyon befelé forduló lettem és nem töltötem vele időt, ő meg nagyon-nagyon sokat tett értem ebben az időben, amit nem tudom hogy háláljak meg a szereteten kívül. Ezért szeretnék neki valami tárgyilagosabbat is adni, de nem tudom hogy mibe gondolkodjak.

Ti a helyemben mit adnátok nekik?



2016. nov. 12. 08:32
 1/2 anonim válasza:

mamádnak esetleg: https://www.youtube.com/watch?v=4dMfbLrnB6M ha van kézügyességed, akkor nagyon jó ajándék ötlet, illetve nem drága.

Anyukádnak nem kell ajándék (szerintem), szimplán csak ülj le vele, és meséld el neki mi zajlik le benned,és hogy hiába voltál morci,köszönöd,hogy van neked! hidd el jobban fogja értékelni,mint bármelyik más ajándékot:)

2016. nov. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menjetek el együtt egy nagyobb kirándulásra, vigyétek a nagyit is, és mondd azt, hogy most ez a te ajándékod, hogy együtt vagytok. De jó, hogy nem aznap jut eszedbe megkérdezni, mit vegyél nekik.
2016. nov. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!