Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Édes anyukámnak szeretnék egy...

Édes anyukámnak szeretnék egy bögréd. De kellene filc. Ti tudtok?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándékra szeretnék egy bögrét csinálni, és filctollal szeretnék rá rajzolni. De fontos, hogy ne szedje le a mosogatószer és a mikróban se olvadjon le a filc... Tudtok ilyen filceket?

2016. nov. 14. 14:53
 1/9 anonim ***** válasza:
66%
A filctoll-bögrés megoldás azért népszerű, mert lemosható a porcelánról, festéséről. Csináltass egyedi bögrét valahol ahol festékként rányomtatják a bögrére, amit szeretnél.
2016. nov. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2016. nov. 14. 15:57
 3/9 anonim ***** válasza:

egyébként lakkfilc az amit keresel

[link]

2016. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én üvegfesték filccel díszítettem legutóbb egy bögrét és utána csak ki kellett sütni. Ezt követően mosogatógép álló lesz.

A mikrózást nem tudom hogy bírja.

De ha bemész egy kreatív hobbi boltba, ott biztosan segít neked az eladó.

Nekem is mutatott ezer félét, csak nem volt abból olyan szín, ami nekem kellett, így maradtam az üvegfestéknél.

2016. nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Hát nem tudom. Bögre? Nem akarlak megbántani, de nincs otthon bögrétek vagy mi? Mert ha már van, akkor minek még több? Én nem örülnék neki, legfeljebb megjátszanám. Hasznos dolgot vegyél, amit tud használni a mindennapjai során és még anyagilag is jól jár, mert nem neki kell megvennie. Pl. én mosogatószert, ecetet, konyhai szivacsot, ilyeneket szoktam nőknek ajándékozni. Ezeknek tényleg hasznát veszik.
2016. nov. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Hát bocs, utolsó, de én meg attól akadnék ki, ha mosogatószivacsot vagy cetet kapnék a gyerekemtől. :D


Kérdező, az is egy opció, hogy megrajzolod lapra, amit szeretnél a bögrére, majd beviszed egy üzletbe, ahol nyomtatnak bögrére, és ráteszik azt. Tuti ez a legtartósabb megoldás. :)

2016. nov. 15. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
72%
Atyáég 5-ös! Ecet meg mosogatószivacs? Hát több mint valószínű a te ismerőseid is csak megjátsszák, hogy örülnek az ajándékaidnak... :"D
2016. nov. 15. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nagyooon szépen köszönöm :)
2016. nov. 17. 21:05
 9/9 A kérdező kommentje:

Egyébként drága utolsó válaszoló...:


Örülnek, mert kézzel készítem az ajándékaimat. Azért hoztam fel a mosogatószeres ügyet, mert egyszer már jártunk úgy, hogy a mintát leszedte, vagy épp a kék filc leolvadt a mikróba.

2016. nov. 17. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!