Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátomnak...

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Amit szerettem volna adni neki, arról kiderült, hogy ő is azt akarja, ezért arról lemondtam. (közös póló) Amit tudni kell róla, hogy nagyon szeret vizipipázni, szeretne ecigit, és nagyon sokat játszik PC-n. Ötletek? Gondoltam ecigire csak lehet hogy meg fogja magának venni, de ha nem, akkor sem tudom hogy milyet és hol, nem értek hozzá..

2016. dec. 3. 12:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyit szánsz rá?

Vizipipa kellékek?

Gamer egér?

2016. dec. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Az ár nem lényeges. Gamer egere van, bár lehet hogy örülne egy jobbnak, illetve gondoltam egy nagyobb vizipipára mert kicsi van neki, de ezek sajnos mind olyanok amiket nem merek úgy megvenni hogy nem ő választja ki, mert nem tudom hogy pontosan milyen tetszene neki, stb..
2016. dec. 3. 13:16
 3/3 anonim ***** válasza:
Razer füles?
2016. dec. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!