Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Könyv ajándéknak?

Könyv ajándéknak?

Figyelt kérdés
Karácsonyi húzás volt az iskolában és egy lányt húztam aki tetszik nekem. Beszélgettem a barátnőivel és arra gondoltunk hogy könyvet veszek neki és nyakláncot. Viszont könyvválasztásban nem vagyok teljesen biztos ezért kérnék itt segítséget. 3 könyv között gondolkodok és arra kérnélek titeket(lehetőleg azokat akik olvasták őket de ez nem fontos) hogy segítsetek dönteni. Az első a sorstalanság, a második Anna Frank naplója és a harmadik a Számláld meg a csillagokat című könyv. A válaszokat előre is köszönöm. 15/F

#ajándék #karácsony #Könyv szerelem társaság
2016. dec. 5. 19:36
 1/6 anonim válasza:
45%
Zsidó a csaj?
2016. dec. 5. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nyakláncot minek?


Néztem, könyv, az mindig jó, de ezek a szarok?

2016. dec. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Mindenképpen ebben a témában akarsz gondolkodni?

Nekem nagyon tetszene, szeretem az ilyen könyveket, de az a lány is?

Én az első kettőt választanám, de neki az Anna Frank naplóját ajánlanám, az a legemészthetőbb szerintem.

2016. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ezek a könyvek akkor lehetnek jó választások ha imádja a történelmet azon belül is a 2.vh-t.


Ha ez nem áll fent akkor felejtsd el most rögtön. Kevesen örülnek egy depresszív zsidókínzós regénynek a szeretet ünnepén.

2016. dec. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat. Igazándiból ő mondta hogy valamilyen zsidokról szoló könyvet szeretne és ezeket ájanlották hogy jók lennének.
2016. dec. 5. 22:06
 6/6 anonim ***** válasza:

esetleg ez:

[link]

nem olvastam, csak a filmet láttam.


Más hangulatban, szintén zsidókról, de máshogy:

[link]

2016. dec. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!