Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek apukámnak, apukám...

Mit vegyek apukámnak, apukám élettársának és annak a lányának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Apukámnak tavaly díszpárnát meg még nem tudom mit vettem, idén viszont fogalmam sincsen, hogy mit vegyek neki. Italt nem szeretnék, inkább valami személyesebbet, mert ugye nem vele élek és így nem tudom, csak nagyon jó érzés lenne ha valami nagyon jót tudnék neki venni. Apukám barátnőjének szerintem valami illatszer csomagot veszek, amibe van tusfürdő meg spray, mert tudom, hogy szereti az ilyeneket, csak azt nem tudom, hogy hol vehetnék ilyet. A lányának nem tudom mit vegyek, valami lovasat kellene, mert imádja a lovakat és asszem 11-12 éves. Előre is köszönöm a segítséget!!!

2016. dec. 17. 09:46
 1/1 anonim ***** válasza:

Illatszerboltban, Ross.anban, D.-ben megveheted az élettársnak (áruházakban is van pipere részleg). Apukádnak

is vehetsz ott csomagot (borotvahab, arcvíz,stb.), esetleg egy nyakkendőt.

A kislánynak lovakkal kapcsolatos könyvet vennék (pl. Mi micsoda - Lovak, Amit a lovakról tudni kell, Bori a lovastanyán) vagy dvd-t a lovakról vagy egy lovas naptárat.

Boldog karácsonyt!

2016. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!