Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a 17 éves, fiú...

Mit vegyek a 17 éves, fiú unokatestvéremnek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Minden családtagnak van már ajándéka , csak neki nem tudtam még kitalálni , hogy mit vegyek/készítsek. ötletek? Komoly , sokat tanul , nem olvas , nem hallgat zenét, nem számitógépezik , dezodort nem akarok , van tavaly is azt kapott.

2016. dec. 17. 14:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Tavaly dezodort vettél neki? Ez komoly? Milyen tini srác az, aki nem hallgat zenét, nem számítógépezik és sokat tanul? Jó...hagyjuk a fecsegést! Neked kéne tudnod, hogy mit szokott olvasni. Feltételezem, hogy könyvet eléggé nehzézkes egy könyvmolynak venni, szóval könyvek többé-kevésbé kizárva. Számítógépes játékok szintén kizárva, mivelm jóformán gyűlöli a számítástechnikát. Én a jó öreg öltözék híve vagyok, Karácsonra szinte mindenkinek pulcsit szoktam venni. Esetleg, próbálj meg ne dezodort, hanem valami a tárcádhoz közel álló parfümöt venni. Simán találsz 2 500Ft körül, illetve alatt is, elfogadható márkájú parfümöket. Ha támadna következő ötletem, írok. Tudom, hogy nem igazán segítettem, bocsi.
2016. dec. 18. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Karóra, parfüm
2016. dec. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Karòrája sok van , a parfüm jò ötlet :) Amùgy azt irtam , hogy nem olvas :D Matematika-informatika szakos , szereti a számitástechnikát csak inkàbb programozza a gèpet mint jàtszik rajta :) Köszi az ötleteket , várom mèg ha valami eszetekbe jut :)
2016. dec. 18. 12:20
 4/5 szaboniki2222 válasza:
Vegyél neki dezodort!Dezodort minden mennyiségbe!
2016. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Karenjeans87 válasza:

Vegyél neki jegyet egy izgalmas programra,bár drága, de sokáig emlékezni fog az élményre. [link]

Mítoszok és legendák könyvsorozat, az ismeretterjesztő szép történetek vannak benne, azt szerettem amikor annyi idős voltam, mint ő.:)

2016. dec. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!