Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Teljesen meg vagyok lőve a...

Teljesen meg vagyok lőve a karácsonyi ajándékokkal. Valakinek van ötlete?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy apának vettem egy könyvet, amit már nagyon régóta szeretne, viszont anyának, a bátyámnak és a barátomnak nem tudok mit adni. Barátom tudom, hogy zenekaros pólónak nagyon örülne, de sajnos nincs pénzem ilyenre.

Kb 3000 ftom van, az is a jogsira félretettben, de kénytelen leszek kivenni onnan.

Van valami jó ötletetek? Nézegettem neten diy dolgokat, de mindegyik olyan semmilyen volt.



2016. dec. 20. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hány éves a bátyád és mit szeretne? Kifejthetted volna, de sebaj. Anyukád ajándéka esetében lesz a legnehezebb dolgod. Hidd el, tudom miről beszélek! Barátodnak az is elég, ha együtt lehet Veled, bátyádnak egy üveg bort vehetnél. Anyukádnak talán fakanál szettet (max. 400Ft), bátyádnak hobbitól függően valami apróságot. Lehetne egy ötletes hűtőmágnes, egy tábla csoki vagy desszert. A barátodnak már csak te tudod, mit veszel és mire futja. Nagyon nehéz volt ezeket az ajándékokat is kitalálni ilyen kis összegből. Ha mindhárom embernek képes leszel venni ajándékot, akkor megemelem a kalapom előtted! Fél órán keresztül gondolkodtam karácsonyi ajándékon, ez se fordult még elő velem. Általában gyorsan reagálok, de ezzel a kérdéssel megfogtál. Ne feledd szépen becsomagolni őket, mert a csomagolás sokszor többet jelent, mint maga az ajándék! :) Remélem egy kicsit segítettem oldani a feszkót és megtalálod a megfelelő, de legfőképp olcsó ajándékokat számukra. Sok sikert kívánok a kereséshez! :)
2016. dec. 20. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, így már el tudok indulni vele! Sokat segítettél, tenyleg nagyon hálás vagyok. :)
2016. dec. 21. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!