Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mivel ajándékozzam meg a 16...

Mivel ajándékozzam meg a 16 éves Barátomnat Karácsonykor? Már egy ajándék megvan, de "kiegészítőnek" kellene valami. (? )

Figyelt kérdés

7 és fél hónapja vagyunk együtt.

Már 2 hete gondolkodom mivel ajándékozhatnám meg.

Közösen veszünk szerelmes pároknak való pólót, viszont külön is meglepjük egymást.

Egy memóriahabos nyakpárnát rendeltem neki, mivel sokat utazik meccsek, meg tanfolyam miatt (kézizik), és sokszor fáj a nyaka. Ehhez kellene még valami...

Párszor emlegette, hogy nagyon hiányzom neki, mielőtt elalszik..emiatt gondoltam egy kis plüssre, amit kabalaként is tudna használni. Szerintetek jó ötlet ezt venni, vagy túl 'kisfiús'?

Eléggé romantikus, érzelmes, érzékeny típus, és már csak ezért is gondoltam, hogy jó.

Ha szerintetek nem, akkor helyette ajánljatok valamit kérlek! :)

Sürget az idő, és csütörtökön lenne az utolsó lehetőségem, hogy megvegyem.

Köszönöm előre is.:)



2016. dec. 20. 22:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Az már car ügy, ha ennyire sincs fantáziád és ennyire se ismered a barátodat... Olyan, mint amikor 100 éve együtt vannak már és nem jut eszedbe semmi. Fantáziátlan vagy, hamar dobni fog.
2016. dec. 21. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Unblock válasza:

Elosszor is ne is hallgas az elso valasz adora, biztosan az irigyseg tette ezt vele.


Ne aggodj az ajandekozason a szandek a fontos nyilvan ha szerelmesek vagytok minden apro dolognak orulni fog tolled, a pluss mackot kabalanak igen tenyleg picit kis fiusnak tartom, de igazabol nagyon jo otlet , szemely szerint ha nekem lenne szerelmem es kapnek tolle egy kis mackot nagyon orulnek meg annak is , es mit mondtad erzekeny fiurol van szo!!


En ajanlanam mara mar a legkozhelyesebb dolgot ilyen teren vasaltasd ra egy parnara valameilyk kozos kepeteket es ad neki..

2016. dec. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!