Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » SOS! Szerintetek is lányos?

SOS! Szerintetek is lányos?

Figyelt kérdés

Mivel egész héten beteg voltam, megkértem édesanyámat, hogy szerezze be a karácsonyi ajándékok utolsó részét.


Az egyik egy porcelán "étkészlet" volt a nővérem egyéves kisfiának (lapostányér, mélytányér, bögre, kanál és valamilyen oknál fogva egy tojástartó van benne).


Délután meg is vette, és igazából tényleg szép meg minden, de szerintem elég lányos. A doboza alul zöld (mert fű, virágok is vannak benne), felül pedig rózsaszín, az étkészlet pedig nyuszis.


Mit csináljak? Jó lesz ez, vagy túl lányos?



2016. dec. 23. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Így annak tűnik. Kép esetleg?
2016. dec. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
elég lányosnak tűnik. esetleg nem tudod holnap visszavinni? Ha nagy gáz van, akrilfestékkel át lehet festeni.De amúgy egy egy éves kisfiú nem azt fogja nézni, hogy milyen a kisnyuszi rajta hidd el :)
2016. dec. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A doboz színe lényegtelen. Az, hogy nyuszis szerintem nem fiús vagy lányos simán húsvétos.

A lényeg, hogy az edények milyenek, az állatminta semleges, persze ha a nyuszik is rózsaszínek akkor lányos.

2016. dec. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

A nyuszi maga fehér. Megoldottam a dolgot, kiszedtem mindent a dobozból és becsomagoltam úgy, hogy alattuk kék, ezüst csillagos csomagolópapírral bevont kartonlap van, átlátszó fóliába van az egész csomagolva és kék szalaggal van megkötve, így nem lányos. Viszont így is húsvétos egy kicsit, de az kevésbé zavar.


(Visszavinni nem lehetett volna, anyukám el sem hozta a blokkot... Azt hiszem jövőre senkire nem bízok ilyesmit.)

2016. dec. 23. 23:59
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. dec. 24. 00:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!