Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Saját készítésű lovas ajándék?

Saját készítésű lovas ajándék?

Figyelt kérdés
A barátnőm névnapjára szeretnék valami lovasat csinálni, volt már saját képekből bögre, kulcstartó, naptár, párna. Van itthon egy patkóm, arra gondoltam, hogy abból lehetne képkeretet csinálni, de nem tudom hogyan. Esetleg valakinek van még valami ötlete?

2017. jan. 13. 20:49
 1/2 anonim válasza:
Szerintem mindenképen csinálj egy kártyát, amire rakhatsz képet, rajzot, verset, lovakat... vagy lehet lovas puzzle, esetleg egy csoki amit lovas papirral diszitesz, valami doboz dekopázsolva vagy akár dekopázsolhatnád a patkót, festhetnéd őt, téged és (ha van) lovát vagy egy lovat amit berakhatnál egy szép képkeretbe. Menj fel buzzfeedre ott csomó ötlet van. Remélem segitettem! Boldog névnapot barátnődnek! Ó! várjál, csinálhatsz polót, azt már probaltam! Rárakni képet pl vagy ló plüss igaz azt nem te csinálod. Mindegy, remélem hasznos volt csá
2017. jan. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld kéz.
2017. jan. 18. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!