Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Horgászoknak ajándék ötletek?

Horgászoknak ajándék ötletek?

Figyelt kérdés
Párom imádja a halakat horgászást neki keresnék valami ajándékot van esetleg valami frappáns ötlet vagy horgászok ti minek örülnétek?

2017. jan. 21. 20:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

wobbler

bojli

horgászújság előfizetés

horgászbolt ajándékutalvány

elektromos kapásjelző

esőruha

thermoruha

napernyő

bojlis sátór

etetőhajó

ha van etetőhajó akkor hozzá akkumulátor

feeder kosarak

bojlis ólmok

ígéret hogy korlátlan időt tölthetek a pecával...

Ezek nálam mindig beválnának.

2017. jan. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Uuu köszönön szépen !! Nagy segítség!!
2017. jan. 21. 21:27
 3/11 longlife ***** válasza:
Mekkora összegben gondolkozhatsz?
2017. jan. 22. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
szappan.
2017. jan. 22. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A fent felsoroltk közül a legértékesebb ajándék az ígéret,hogy korlátlan időt tölthet pecázással!

A többit úgyis megveszi magának.

(Egy horgász felesége😊)

2017. jan. 22. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
olyan 3-4ezer ft körül mivel mást is vettem már mellé
2017. jan. 22. 13:24
 7/11 anonim ***** válasza:
Egy horgásznak konkrét ajándékot venni nagy rizikó. Mindenkinek más a módszere, így az ezerféle kacat közül képtelenség kiválasztani, hogy neki éppen mi jön be, minek örülne. Ezért én az ajándékutalványt tartom a leghasználhatóbb ötletnek.
2017. jan. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 longlife ***** válasza:
3-4 ezerből: villantó,úszó,rapala,etetőanyag aromák,mű csali kukorica,mű csonti..ezek közül bármeik kijön az összegből.
2017. jan. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
értem és kösözönöm ! én inkább valami olyan ajándékra gondoltam ami nem feltétlenül horgászkellék csak a horgászok is örülnek neki, pl. horgászújság ilyesmi :)
2017. jan. 23. 13:00
 10/11 anonim válasza:
1-es vagyok. Fizesd be egy horgásztúrára.Én voltam a Tisza tavon egy hosszú hétvégét. Benne volt az árban hogy jött velünk egy "idegenvezető" helybeli profi horgász és minden fontos dolgot meg mutatott, elmagyarázott. Vizet ismerte mint a tenyerét etetett helyek stb. Gyönyörű környezetben,csónakból horgásztunk. Nagyon jó emlék marad.
2017. jan. 23. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!