Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ez sértő dolog ajándékozásnál?

Ez sértő dolog ajándékozásnál?

Figyelt kérdés
Ha valaki kap a másiktól egy ajándékot szépen becsomagolva, de nem nézi meg egyből mi van benne hanem félreteszi és majd valamikor máskor nézi meg?
2017. febr. 20. 07:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Állítólag igen, illik azonnal kibontani.
2017. febr. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Elég furcsa dolog. Nem kíváncsi rá? Miért? :)
2017. febr. 20. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igen, sértő.

Az ajándékot illik kibontani, megnézni. Ha nem is azonnal, de még akkor, amikor ott van, akitől kapta.

Nekem van egy ismerősöm, aki ilyen. Elveszi, elrakja, nem nézi meg soha. De utólag sem szól, hogy köszi, örültem neki vagy nem volt jó, vagy valami. Én arra gondoltam, hogy továbbadja valakinek :D Korábban gondolkodtam, próbáltam mindig valami olyat venni, amiről tudom, hogy szereti. De mivel nem volt soha semmi visszajelzés, így már nem strapálom magamat :)

2017. febr. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem érezném sértőnek, de az bántana, ha később sem adnának semmi visszajelzést, hogy tetszett/nem tetszett az ajándék. Nekem egyébként adtak már úgy ajándékot, hogy kifejezetten kérték, hogy majd otthon nyissam ki. Meg mivel messze lakom elég sok rokontól és baráttól, emiatt sokszor előre megkapok szülinapi, karácsonyi stb. ajándékokat, és olyankor mindig rákérdezek, hogy kibonthatom-e most vagy várjak a napjáig.
2017. febr. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én utálom mindig megnézni hogy mit kapok mert sose tudom milyen fejet vágjak, de persze mindig megnézem egyből hogy ne sértdek meg senkit és aztán már folytatódik is a 'buli' :D..de szerintem is sértő..mert ha veszek valamit mondjuk a barátnőmnek és tök sokáig kerestem a számára 'tökéletes' ajándékot és ő nem nézi meg az elég gáz..
2017. febr. 22. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!