Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot vegyünk az...

Milyen ajándékot vegyünk az osztályfőnökünknek végzős évben?

Figyelt kérdés
Most 12.esek vagyunk, ilyenkor illik megajándékozni az osztályfőnököt, mi valami hasznos ajándékra gondoltunk, viszont eddig semmi ötletünk sincsen. Fejenként 2.000 forintot szedtünk, tehát 44.000 forintból lehet gazdálkodni. A válaszokat előre is köszönöm!
2017. ápr. 21. 15:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

milyen targyat tanit ? no v ferfi? hany eves kb? milyen erdeklodesi korei vannak ? ( ezt csak tudjatok a 4 ev alatt )

ha ezeket leirod, konnyebben valaszolhatunk.

2017. ápr. 21. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem,ha keresnétek magatokról egy olyan képet,mikor elkezdett tanítani titeket mikor kicsik voltatok és egy mostanit,előhívatnátok mindenkiről 1-1-et mindkettőből,majd egy fotó albumba beraknátok,és odaírnátok a nevetek és esetleg egy idézetet,pár kedves sort szerintem nagyon örülne,többre értékelné mint bármilyen más drága ajándékot,mert ez személyes.A végére 1-1 osztályképet is tennék:)
2017. ápr. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Miért kellene venni? Kap ő fizetést,ezt választotta,miért jár neki ajándék? Esetleg egy-egy szál virág és csókolom!
2017. ápr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha férfi,40- ből már lehet egy szép órát a maradékból egy üveg italt.

Ha nő, szintén jó a karóra, mellé egy csokor virág.

2017. ápr. 21. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Matek-fizika szakos, kb. 55 éves, nő
2017. ápr. 21. 22:26
 6/11 A kérdező kommentje:
A képeket már megoldottuk, és az egész olcsóra kijön.
2017. ápr. 21. 22:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Örökítsetek meg-egy-egy fotót és öleljétek meg.


Később adjátok meg a fotó albumot, ami később elkészül.

És persze egy halom virággal.

2017. ápr. 22. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is az ora / virag/ edesseg kulonlegesseg a jo otlet a fotok melle. A foto onmagaban szerintem nem ajandek.
2017. ápr. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Vegyetek/csináljatok neki egy olyan órát, amin matek feladatok vannak, és ha azt megoldja úgy jön ki a szám. Pl kismutatú erre a feladatra mutat: 5+10-12=?. A sima 3-as helyett
2017. ápr. 22. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindenképpen egy szuper fényképealbúm... Akár események, élmények leírásával is...


De ennyi pénzböl elküldhetnétek egy 2 éjszakás wellnesezésre is, ahol kipihenhet titeket...

Mondjuk mi annak idején csak virágot adtunk neki is...

2017. ápr. 22. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!