Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Májusfát állítanék a barátnőmn...

Májusfát állítanék a barátnőmnek de első emeleten lakik panelban! (Többi lent) valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval első emeleten lakik. Felmértem mindent faszán fel tudnám az erkélyre állítani, van létrám is hozzá mert nincs túl magasan (5-6m), de az erkély alatt van egy térfigyelő kamera. Az a kérdésem hogyha felrakom a fát az erkélyre akkor kell számítsak másnap arra hogy rendőrbácsik kopognak nálam?
2017. ápr. 24. 02:16
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem azt a felvételt csak bejelentés alapjàn nézi meg bàrki is. Ezért nem fog keresni senki.
2017. ápr. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azért a szüleivel ezt egyeztesd le. Senki se örül, ha valaki valamit kiszögel az erkélyére.
2017. ápr. 24. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Máshogy kápráztasd el , ne életveszélyes mutatványokkal. Ezzel nem fog téged lobban szeretni.
2017. ápr. 24. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%

Tétel: Panelban, függőfolyosós bárházban mindig van egy 24 órás bio-térfigyelő (általában egy néni)

Nagy sivalkodás lenne,ha te ott létrával ügyködnél éjjel, ó Rómeó!

Mi lenne, ha az ajtó elé tennéd a Májusfát?

2017. ápr. 24. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*bérház nem bárház

*mármint az első emeleti bejárati ajtaja elé gondoltam

2017. ápr. 24. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!