Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Barátom szülinapjára ajándéköt...

Barátom szülinapjára ajándékötletek?

Figyelt kérdés
23 éves lesz. Már 4 éve együtt vagyunk, szülinapokra, karácsonyra, stb. mindig igyekszem valami általában általam készített, kreatív ajándékkal meglepni, így ezek közül már sokat kiaknáztam.(Pl. kuponfüzet, általam festett póló, romantikus vacsora,stb.) Van ötletetek? Gondoltam még arra, hogy valami közös élménnyel lepjem meg őt, erre lenne ötletetek? (Diák vagyok, így sajnos hiába szeretném meglepni egy wellneshétvégével vagy kiruccanással Rómába, stb. valami olcsóbb kategóriában kérnék ötleteket). Köszönöm a segítségeteket!

2017. júl. 19. 14:35
 1/10 anonim ***** válasza:
Állatkert, vidámpark, Balaton
2017. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

Csinálhatnál fotóalbumot a közös képeitekből. :)

Esetleg este lepd meg valamivel, vegyél fel valami szexi fehérneműt. :P

2017. júl. 19. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Tanulj meg a netről valami erotikus táncot, és add elő neki!
2017. júl. 19. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Lehet valami érzéki masszázs is, amit megtanulsz, és kipróbálod rajta.
2017. júl. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szabadulószoba?
2017. júl. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Fényképalbumot már csináltam, szexi fehérneműt is többször vettem már (persze ez nem kizáró ok, sőt alap, hogy szülinapkor előkerüljön valami hétköznapibbnál csipkésebb darab :P), táncolni meg nem tudok sajnos szóval azzal inkább nem próbálkozom :D Szabadulószobára én is gondoltam, de egyszer már felvetettem neki az ötletet, h mehetnénk de nem annyira lelkesedett érte. Köszi a válaszokat!! :)
2017. júl. 20. 16:48
 7/10 A kérdező kommentje:
Ja igen, még a masszázs, köszi ez is jó ötlet, de többször szoktuk egymást masszázsolni, gyertyák, meg masszázsolaj stb, szóval annyira nem lenne különleges szülinapra.
2017. júl. 20. 16:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Tortát mindenképpen fogok neki sütni, ezen felül kérnek ötleteket :)
2017. júl. 27. 10:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Sörkülönlegesség-válogatás (vagy olyan italból, amit szeret).

Karikatúra rajz kettőtökről, amit bekeretezel.

Poszter a falára.

Közös mozijegy, közös koncertjegy, közös túrázás. Általad készített válogatás a kedvenc zenéiből, filmekből. Van valami hobbija?

2017. júl. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Számítógépes játékok :)
2017. júl. 31. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!