Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen ajándékot tudnánk...

Milyen ajándékot tudnánk szerezni egy 7 éves kislánynak születésnapjára? Többi lent:

Figyelt kérdés
A fő probléma az, hogy a kislánynak még nincsen egy konkrét személyisége, naponta változtatgatja hogy mit szeret és mit nem, egyszerűen nem lehet követni a kiforratlan személyének változását. Szeptember 30-án lesz 7 éves, és nem tudjuk, mit kéne neki venni, minden évben szoktuk ajándékozni, nem akarjuk, hogy ez idén másképp legyen. Szerintetek mi az, aminek mindenképpen örülne?

2017. szept. 24. 19:22
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Saját ébresztőóra? Barbi Baba? Gyerek kozmetikumok?
2017. szept. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szép könyvnek biztosan örülne. Vannak olyan könyvek, amelyek kifejezetten az éppen azoknak szólnak, akik most tanultak meg olvasni.
2017. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Könyv, társasjáték, színező + ceruza-filckészlet, plüss, Barbie... én szerintem ennyi idősen mindennek örültem, akár játékautó volt, akár barbibaba, akár fiús, akár lányos... mindennel tudtunk játszani.

Szóval szerintem tök mindegy. Kapjon mellé Kinder csokit is, akkor nem lehet baj.

2017. szept. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Miért, szerinted attól kiforrott személyiség valaki, hogy 80 éven keresztül ugyanazt szereti? :D LOL ekkora f.ságot is rég olvastam. ajándék helyett inkább menj pszichológushoz
2017. szept. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Valami személyiségfejlesztő könyvet.
2017. szept. 25. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 SSSSuperKids válasza:
Sztem tábla csoki+társas.
2017. szept. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 SSSSuperKids válasza:
Gumikészlet+autó.
2017. szept. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sporteszköz szerintem minden korosztálynak bejön, kivéve, ha hadilábon áll a sporttal. Könyv is jó választás lehet, de még gondolom nem nagyon megy neki az olvasás. Vannak egyedi mesekönyvek, van illusztrált Harry Potter könyv ami nagyon jó és annak ellenére, hogy illusztrált teljes és nem olyan vastag mint az illusztrálatlan (cserébe nagyobb formátum).
2017. okt. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!