Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Képszerkesztőket tudnátok...

Képszerkesztőket tudnátok ajánlani?

Figyelt kérdés
Szeretnek egy nagy mèretü kepet kesziteni amely tobb Kis kepbol es egy idezetbol all ossze.kb 10ből. Tudnatok ehhez valami jo kepszerkesztot ajanlani. Olyanra gondolok ami nyomtatas utan nem lesz homalyos vagy csunya.segitsetek leci

2017. okt. 25. 00:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha én nem is, de közös barátunk igen:

[link]

2017. okt. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A kép nem attól lesz homályos és csúnya, mert a képszerkesztő rossz, hanem a hozzáértés hiánya és a rossz forráskép.

Nyomtatáshoz több pixel kell (nagyobb felbontású kép), mint monitorra.

Egy akkora kép, ami kitölt egy mai, korszerű monitort, printelve tenyérnyi lehet minőségromlás nélkül. (Nyomdai felhasználásban meg még kisebb).

Nincs olyan csodás applikáció, vagy profi program, ami ezeken segíteni tudna.

Én 1976 óta vagyok hivatásos nyomdai fényképés, s a kezdetektől használom a Photoshoppot.

Oktatom is. De rossz minőségű képekből én sem tudok jót varázsolni.

2017. okt. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

[link]


Én ezt szoktam használni, soha nem volt homályos a kép.

2017. okt. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a PhotoFiltre-t használom sok éve, de az általad vázolt feladathoz egy Power Point is elég. Jó minőségű végeredményhez használj jó minőségű, éles, kontrasztos képeket, de ha a nyomtató béna vagy rosszak a beállításai, még így is elronthatja a nyomtatást. Ha A4-be nyomtatnál, a felhasznált képek hosszabbik oldala legyen min. 800-1000 pixel, min. 80 dpi felbontással.
2017. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!