Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit adjak a 75 éves anyukámnak...

Mit adjak a 75 éves anyukámnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Nagyon nehéz dolgom van mert mindig azt mondja nincs szüksége semmire, és már nem tud semmit hova tenni. Rengeteg ruhája van, konyhai eszköze, könyve...stb. finomságokat megveszi magának ha ilyesmivel próbálkoztam mindig az lett a vége, hogy megfájdult a hasa tőle ☹ Nem egy otthon ülős, beteges nénike. Hanem energikus, sokat megy ide oda városi programokra.

2017. nov. 15. 12:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
45%

Kérd meg a barátnőjét, szomszéd asszonyát, puhatolja ki nála, hogy pl. a szemüvegét nem kellene-e cserélni, vagy a mobilját, esetleg ha van számítógépe, valami hasonló nagyobb értékű műszaki cikk.

Vagy éppen valóban elegendő valami kis csekélység, csoki, egy tálca süti, és persze a vele töltött idő.

Esetleg karácsony előtt elmégy vele a multiba, feltöltitek a hűtőjét, és te állod a számlát... tartós fogyasztási cikkek már valóban nem igazán kellenek ilyen korban...

2017. nov. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én jobban ismerem őt mint a szomszéd asszony akivel nincsenek túl jóba. A barátnőinek meg nincs meg az elérhetősége. Számítógépe nincs és nem is akar. A telefonjával sincs gond. Egy piac melett lakik és jóban van minden árussal így folyton tele van a hűtője finomságokkal. ☹ köszönöm az ötleteket de valami más kéne.
2017. nov. 15. 14:37
 3/16 A kérdező kommentje:

Csokit nem szereti a sütit meg nagyon ezért mindig van a hűtőjében 3.féle legalább.

Karácsonykor rengeteg helyről fog kapni amúgy is. Akár hányszor sütöttem vihettem haza.☹

2017. nov. 15. 14:40
 4/16 anonim ***** válasza:
59%
Színházjegy, kondibérlet, zumba tanfolyam,
2017. nov. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Akkor marad a könyv, a video kazetta, az ékszer, a smink készlet, vagy befizeted egy welness-hétvégére, vagy egy évre szóló bérlet a legközelebbi fitness terembe, uszodába
2017. nov. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Konditerembe tuti nem menne el meg uszodába sem. A zumbához azért kicsit öreg már. A színház jó lenne ha nem adott napra szólna. Bizonytalanra nem szívesen dobnék ki annyi pénzt. Könyvet kifekezetten kérte, hogy ne. Filmet letöltök neki bármit a netről így az sem a legjobb. Ezért vagyok nehéz helyzetben
2017. nov. 15. 15:13
 7/16 A kérdező kommentje:
Ékszert nem hord csak azt az egyet ami rajta van. Ha kap elajándékozza mindig. Nem nagyom sminkeli magát pedig van a fiókjában vagy 5 féle sminkkészlet. Nehéz ügy. 😕
2017. nov. 15. 15:15
 8/16 anonim ***** válasza:
68%

Fényképes naptár? Elcsépelt, de az én nagymamám mindig örül neki.


Vagy ilyen szívesség-cetlik. Írsz neki mondjuk 5 kupont, amit a következő évben tetszőlegesen beválthat szívességekre (pl. elmész hozzá beszélgetani, segítesz takarítani, nem tom, vagy amit szeret.) vagyis az idődet és az energiádat ajándékozod neki.

2017. nov. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

wellness hétvége? kuponnal? elég jó áron vannak

linket nem rakok be mert törlik

2017. nov. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
31%
Akkor vegyél neki valamelyik multinál egy vásárlási utalványt, és majd beváltja, amire akarja! Ha semmi sem jó neki, kár törni rajta a fejedet, és kár okot adni neki arra, hogy csak kritizálja az örömmel, szeretettel adott ajándékot.
2017. nov. 16. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!