Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a barátnőmnek...

Mit vegyek a barátnőmnek születésnapjára? És születésnapja után 5nap mulva lesz, h 4 éve együtt vagyunk. Nincs ötletem. Ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
2017. nov. 17. 12:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Nos, ez így nehéz kérdés.

Én felnőttként pl oda meg vissza vagyok a my little pony-ért, és annak nagyon örülnék, de ugye a te barátnőd több mint valószínű, hogy nem :D

Miket szeret?

Mennyi idősek vagytok?

Menjetek el valami közös programra. Vidd el valahova.

Pl. szélcsatornázni, vagy fizess be egy bécsi adventi vásárra szóló 1 napos buszos útra. Az olyan 4-5ezer ft/fő.

Szerintem nyugodtan lehet a program olyan, ami kettő fő részére szól, én legalábbis biztos nem sértődnék meg, sőt kifejezetten örülnék, ha a szülinapi vagy akármilyen "élmény" ajándékom nem csak nekem szólna, hanem a párom is jönne velem együtt.

(Csak kisgyerekként nem tekintik a gyerkőcök azt saját ajándéknak, amiben mondjuk a testvérük is részt vehet)

2017. nov. 17. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ő 24 éves én 25
2017. nov. 17. 14:55
 3/6 A kérdező kommentje:

Hova vihetném még????

Nyakláncot kap meg órát szerintem:D ez így kevés ugye?

2017. nov. 17. 17:20
 4/6 anonim ***** válasza:

Pestiek vagytok?

Lehet például a the donut library-ba is, esetleg szabadulósjátékra, vagy vannak ilyen töltött kürtőskalácsos beülős helyek meg gofrisok is pl sweatheart waffle and shake bar, zoocafé ha nem ellenzitek az ilyesmit.

A nyaklánc az jó, az órával vigyáznék. Hord órát? Én kifejezetten nem szeretem őket. A húgom meg vesz nekem minden évben egyet mondván "biztos nem tetszett az előző".

Én is adtam most egy barátnőmnek egy sokrekeszes dobozban ékszereket az egyik rekeszbe egymásra tettem két különböző karórát és meg se nézte őket csak a nyakláncokat :D

2017. nov. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szokott hordani órát de csak néha

Igen Pest

2017. nov. 17. 18:24
 6/6 anonim ***** válasza:
Az elmeny ajandeknszerintem is jo. Koncert/szinhaz jegy esetleg? Vagy egy kulfoldi varosnezo hetvege?
2017. nov. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!