Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Kínos recept könyvet ajándékoz...

Kínos recept könyvet ajándékozni a karácsonyi húzáskor lány osztálytársnak?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy vennék neki egy receptkönyvet (azt hiszem van Jamie Oliver-nek egy olyan, hogy Superfood minden napra), mert mindig egészségesen eszik, és szerintem nála ennek úgymond kultusza van. Szerintetek gáz receptkönyvet ajándèkozni. Esetleg milyen más ötletetek lenne?

2017. nov. 18. 21:50
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Ha neki fontos az egészséges étkezés, és kifejezetten ilyen receptkönyvet veszel neki, akkor igen, szerintem örülni fog. Bár jó lenne tudni, érdekli-e a főzőcskézés, vagy szokott-e egyáltalán csinálni bármit. Én imádok enni, imádom a jó ételeket, de szinte sosem főzök, én nem örülnék.
2017. nov. 18. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ő nagyon sokszor szokott főzni, és eléggé fontos neki ez az életmód. Viszont most tudtam meg, hogy vegán,vega, illetve paleo. Vagyishogy ez a három váltakozik az étrendjében. Vajon így milyen választás lehet a köny neki?
2017. nov. 24. 16:06
 3/5 anonim válasza:
Ha nem vagy biztos abban, milyen étrendet követ, könnyen mellényúlhatsz. Én akkor már inkább vennék valami kiegészítőt az egészséges kajákhoz, pl.: szép ételtároló, Bento box, kulacs, termosz stb.
2017. nov. 25. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én pedig sok-sok vegánnal körülvéve állítom, hogy nincs szigorú étrendkövetés általában, csak kizárólag akkor, ha valamilyen vallás miatt nem eszik húst az illető. Ha "csak" egészségügyi szempontjaik vannak, kifejezetten nyitottak a különböző irányzatokra és nem lehet mellélőni, biztosan találni fog izgalmas dolgokat egy húst nélkülöző szakácskönyvben, pl. egy ilyenben: [link] Akár még egy nyersételes ("élő ételek") szakácskönyv is érdekes lehet.

De vehetsz neki pár izgalmas salátaolajat, ezek nagyon egészségesek és sokfélét lehet kapni, pl. jó márka és tetszetős üvegben van a Solio: [link] Ha többfélét szeretnél, 1 dl-s kiszerelésben kicsit olcsóbbak.

2017. dec. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, szerintem maradok a receptkönyvnél, de utánanézek alaposabban vegán, vega vagy hasonló fajtáknak!:)
2017. dec. 3. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!