Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek a legjobb barátomna...

Mit vegyek a legjobb barátomnak osztálykarácsonyra?

Figyelt kérdés
Tudom hogy sok ilyen kérdés van és hogy nekem kéne tudnom mit kéne venni de tanácstalan vagyok.Arra gondoltam hogy egy kisebb dobozba összegyűjtök idézetek postit lapokon illetve mellé egy befőttes üveghez hasonló dobozkát ami átlátszó és abba kisebb édességeket rakok.Eddig meg is van viszont szerintem ez így kevés mindenki több mindent add és gyakorlatilag ezeket kézzel is el lehet készíteni illetve a cukrok se olyan drágák.1500 Ft a maximum ameddig lehet költeni de szerintem ha egy kicsit több az se baj.A legjobb barátomról meg annyit hogy imád sorozatokat nézni mostanában pedig nagyon rávan kattanva az "Az" című filmre.Nem vagyunk olyan barátok akik azok akik folyamatosan ölelgetik egymást még úgy hívják egymást hogy "életem" és ehhez hasonló becenevek.Olyanok vagyunk mint a testvérek szóval nem szeretnék nagyon nyálas ajándékot.

2017. nov. 23. 19:49
 1/2 anonim ***** válasza:

En a legjobb baratnomnek a szulinapjara csinaltam hasonlot.

Vettem egy befottes uveget(ra volt irva hogy bff)

Es vagtam kis papirokat,amikre kozos emlekeket irtam.

Vagy akar csak egy szot,amirol valami kozos dolog jut az eszunkbe.

Pl:Szisz

Senki nem tudta hogy mit jelent csak o es en.

Ezeket a papirokat kulon kulon ossze

csavartam es osszekotottem cernaval,majd a befottesuvegbe tettem.

Vagy 30 kis papir fert bele.

+vettem hozza egy csokit(a kedvencet)

Nagyon orult neki,minden kis lapnal felnevetett.

Aztan jott egy kis siras,persze az oromtol :)

2017. nov. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
TV-ben lattam es nagyon megtetszett az otlet :) Ott azt csinalta valaki, hogy ev kozben ellopot valami nagyon kedves targyat a baratjatol, amit karacsonykor szepen becsomagolt es visszaadta az eredeti tulajdonosanak. Tenyleg mindenki orult, hogy elokerulyt a reg elveszett dolga.
2017. nov. 25. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!