Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Osztálykarácsony lesz 21-én....

Osztálykarácsony lesz 21-én. Én egy 13F húztam. Ötlet?

Figyelt kérdés
Amit tudni kell róla: Focizik, de focis cuccbol már egy csomo van neki. Deon gondolkodtam de nagyon sok van neki ( meg egy deo elég bunkóság, nem???). Bögrének meg ilyen sz@roknak nem örülne(de mit várjunk egy kamasztol???). Irtó nagyszájú és elég bunkó. Rossz tanuló és nemérdekel tipus. Szerintetek mit vegyek neki??? (2000ft a max)

#osztálykarácsony #ötletet várok
2017. dec. 10. 17:54
 1/10 anonim válasza:
Én ennyi idősen csokit kaptam meg egy kreatív hűtőmágnest. Örültem neki.
2017. dec. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Deniel9 válasza:
Vegyél neki csokikat meg esetleg egy kis plüss foci labdát vagy valamiféle kulcstartót ami a hasznára lehet.
2017. dec. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Vegyél egy ilyen lyukacsos anyagot, és keresztöltéssel hímezzél belőle kendőbe egy focilabdát, neten talán lehetnek leszámolható minták, keresztöltésnél egy X az 4 lyuk; vagy amúgy pl rajzold le őt futball-sztárként

Vehetsz neki még naptárt, tollat, jegyzetfüzetet, mogyorót, szaloncukrot, kulcstartót, kicsi ajándékboltos figurát, vagy valami bölcsességes táblát, kitűzőt

2017. dec. 10. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Vagy pl nem tudom, mennyiért lehet csináltatni egy focis naptárt, és akkor a szélénél lefűzetheted; akár te is nyomtathatod, de sok tinta kell hozzá, nem biztos, hogy anyudék örülnének ,s zerintem hamar kifogyna, kiürülne a patron, ha otthon nyomtatnád; aztán a spirálozással meg pl már lehet, hogy kissé drága lenne. Gravíroztatás tollba szintén nemtom, mennyi lenne; egyén mezt neki legyárttatni szintén nemtom; zoknit is vehetsz neki, az mindig jól jön, rendelhetsz neki focis zoknit is, meg amúgy nagyjából meg tudod saccolni, mekkora a lába. A zokni tényleg mindig jól jön.
2017. dec. 10. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*Vagy focis kártyákat pl nemtom mennyire érdekli ez
2017. dec. 10. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha végképp nincs ötleted akkor vegyél sok csokit meg gumicukrot :D
2017. dec. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A gumicukor állítólag nem egészséges, olyat én annyira nem adnék
2017. dec. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2017. dec. 11. 07:35
 9/10 anonim ***** válasza:

focis kártya

könyv valami focis sztorival (van több is)

2017. dec. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Túlélőkártya, Érintő képernyős kesztyű, Telefonpolip
2017. dec. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!