Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek neki?

Mit vegyek neki?

Figyelt kérdés
Egy lányt húztam az osztályból akit nagyon bírok de nem ismerem igazán. Nem akarok neki bénát venni de azok akik őt jól ismerik ők se tudtak ötletet. Sokat olvas és ilyen hosszú zoknikat hord meg ilyen nagyon jól öltözködik. 16 éves lány. Légyszi segítsetek mert tényleg elakadtam:((

2017. dec. 19. 19:48
 1/3 anonim válasza:
Mondanám, hogy vegyél neki zoknit vagy könyvet 😀 esetleg határidő naplót, amiben pl. minden naphoz idézetek vannak? Felnőtt színező pl titkos kert és társai, esetleg ahhoz való tűfilcek. Bögre, ami egyedi, pl neves. Egyedi/ karácsonyi mintás mobiltok, táskadísz.
2017. dec. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Vegyél neki hosszú zoknit, akár márkásat, akár nem olyat, illatos gyertya, plüssös kulcstartó, notesz, toll, még több csoki, mogyoró, szaloncukrok is, kisnaptár, akár bele még egy mézeskalácsot süssél , mármint süss külön és egyet tégy a csomagba; nyalóka, rágó, ilyen kis minibonbonok, van ahol egyesével is kapni; kicsi kekszecskék, könyvutalvány, rajzolj neki valamit, és keretezd be, meglepitojás csokiból ajándékkal, ostya, egyéb csokiszeletek, akár nagyobb adag bonbon is, vagy veszel egy egész dobozzal, és kiveszel neki 3-at és azt oda belerakod neki a csomagjába, akár esetleg valami kreatív logikai feladatos kártyák, ceruzák még sok, még több toll
2017. dec. 19. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

kulcstartó, határidőnapló, testápolócsomag (ha nem venné sértésnek), zokni, határidőnapló, falinaptár, édességcsomag, tollak, ceruzák, mappák, tolltartó, ajándékutalvány (1500Ft-os vagy amennyi a határ), teaválogatás

Remélem sgítettem:)

2017. dec. 20. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!