Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Illő vagy nem ha én veszem a...

Illő vagy nem ha én veszem a fél szív medált?

Figyelt kérdés
Szóval arra gondoltam nem soká itt a barátom születésnapja, úgy valahogy leszünk 10 hónapja is együtt és szeretném ékszerésznél arany vagy ezüst szív medalra bele graviroztattni a nevünk és lánccal együtt azt adni neki (másik felét persze magamnak :)) csak többnyire a fiúk szokták ezt adni a lánynak, legalább is az ismerőseim körében így tapasztaltam.
2018. jan. 14. 20:35
1 2
 1/15 anonim válasza:
87%
Szerintem ez aranyos, én is ezt adtam neki még pár éve a szülinapjára!:) bár én kulcstartót adtam de ugyan igy fél szív medált (remélem érthetően fogalmazok:D) mert szerintem az talán még is csak jobb egy fiúnak, legalább is az én barátomon nem tudnék egy nyakláncot elképzelni, de ez is egyén függő!:)
2018. jan. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Jajjj, neeee! És ha éppen nem akarja hordani, akkor szakítotok is... nem minden pasi ilyen kis romantikus fajta. Vagy ha ő éppen az is, akkor lehet valami bunkó kiszúrná magának miatta.
2018. jan. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%

Veheted te is, csak kérdés, hogy ő szereti-e az ilyeneket.

Egyáltalán hord nyakláncot? Meg egy nyaklánc elég kényes is, elszakad sportolásnál, öltözködésnél, főleg most, hogy sálas idő van. Mert gondolom, valami kis vékony lánc lenne, nem egy vastag. Meg hát eleve nem is minden férfin néz ki jól a nyaklánc.

Szerintem a kulcstartó sokkal jobb ötlet, és nem kell arany, ezüst. Kulcsa mindenkinek van, használható és nem is kényes, nem kell félni, hogy baja lesz.

2018. jan. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se vegyél neki. A legtöbb férfi nem szereti az ilyeneket. Én is akartam, de a párom kikötötte, hogy csak olyan közös nyakláncunk lehet, ami nem szív, úgyhogy mi olyat vettünk, ami szintén páros medál volt, csak az enyém egy iránytű volt, ami pont belefért a párom óra medáljába. És így mi tudtuk, hogy mit szimbolizál, de így ő nem egy szívvel a nyakában mászkált.
2018. jan. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nincs azzal semmi gond, ha te veszed. Persze, csak akkor, ha a barátodnak nem "probléma" a viselése. Ahogy mar írtak páran, nem minden férfi szereti az ilyet.
2018. jan. 15. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez erős túlzás egy olyan kapcsolatban, ami még egy éves sincsen. Alapból irtózom az ilyen dolgoktól, nyálasnak tartom nő létemre és nem csodálom, hogy a pasik nagy része is a falra mászik, de persze nem akarja megsérteni a barátnőjét. Ha tudod, hogy a te fiúd szívesen hordana ilyen romantikusabb jellegű dolgot, akkor is várj vele sztem legalább az 1 éves évfordulóig.
2018. jan. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Véleményem kb. megegyezik az eddigiekkel. Én nő vagyok, de én tuti nem hordanék ilyen kis nyálas dolgokat, kivéve, ha extrém szép az a medál - bár akkor is csak néha. Pedig vannak bennem romantikus érzések, de az ilyen klisés külsőségdolgokra nem terjednek ki (nincs ám bajom azzal, akinek ezek bejönnek, nem azt mondom. én is szeretek kicsit sem egyéni, elég klisés dolgokat, pl. szinte bármilyen koponyát).

A kulcstartó jobb ötlet.

S azzal is egyetértek, hogy 10 hónap rém kevés, akkor már miért nem 1 év? Nem mintha az sok lenne, persze, de mégis.

2018. jan. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam én is azon hogy megvárom az egy évet. Nyakláncot hordana ha lenne ezt meg tudtam tőle, kulcstartót nem hiszem hogy találnék olyan egyedit itt a környéken max kínai üzletek vannak de ott amik vannak azok már tényleg nevetségesek, ezért gondoltam a félszív medált jó ötletnek.
2018. jan. 15. 17:46
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Ez MINDENHOGYAN gáz ajándék, már ne is haragudj.


Nyálas és semmitmondó, ráadásul elhagyja a francba, de hordani nem fogja az is biztos.

2018. jan. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
66%

Ilyet is csak egy lány találhat ki....10 hónap után szívecskés medál....

Erre leírják neked, hogy ez korai, ekkor kitalálod, hogy oké, akkor vársz még kemény 2 hónapot...... Te tényleg ennyire buta vagy?

Szerintem vegyél neki rózsaszín babakocsit, hisz lehet, hogy 6-7 év múlva gyereketek lesz. Bár ha ilyen zseni vagy nem hiszem, hogy erőltetni kéne a szaporodást.

Vagy tudod mit? Tetováltasd a nevét a homlokodra egy szivecskében!

35N

2018. jan. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!