Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Milyen könyvet kaptál ajándékb...

Milyen könyvet kaptál ajándékba mostanában?

Figyelt kérdés

Szeretsz olvasni? Kapsz az ismerőseidtől könyvet?

Úgy veszem észre, hogy egyre kevesebben adnak könyvet ajándékba.



2018. febr. 5. 12:04
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Sajnos ez róka fogta csuka. Nem adnak már nagyon ajándékba könyvet, mert egyre többen e-book ot olvasnak.
2018. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Én szeretek olvasni, és rendszeresen kapok is könyvet, szülinapra, karácsonyra. De veszek is magamnak, újat is, antikváriumból is. Meg könyvtárba is járok. Ismerősöktől is kapok kölcsön, és én is adok kölcsön.

Nem szeretem a e-könyv olvasót.

2018. febr. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Még az 1. hozzászólásról annyit, hogy karácsony előtt, amikor jártam könyvesboltban, tele volt, és rengetegen jöttek előre megrendelt könyvekért is. Nagyon sokan könyvet (könyvet is) vettek ajándékba. De ha ismerőseimet gyorsan végiggondolom, akkor kb. 95% hagyományos könyvet olvas, alig van valaki, aki e-könyvet. Úgyhogy ez nem igaz, hogy alig olvasnak már papír alapú könyvet.
2018. febr. 5. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Nagyon,szeretek olvasni, szeretem az új könyv illatát, ezt nem lehet semmivel sem pótolni.
2018. febr. 5. 15:44
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Kapni nagyon rėg. Egy csillagászati atlasz volt. Magamnak szoktam inkább venni.
2018. febr. 5. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Mivel szeretek olvasni és a családban nem vagyok ezzel egyedül, adni és kapni is szoktam ajándékba könyveket.
2018. febr. 5. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem kaptam, adtam.
2018. febr. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nem mondhatni, hogy falom a könyveket, de azért vannak olvasósabb korszakaim, és olyankor az antikvár könyvek között nézek körül. Azért szoktam rá, hogy inkább ott keresgéljek, mert baromi drágák az új könyvek - de közben rájöttem, hogy sokkal nagyobb a választék is. Így aztán mostanában antikvár könyveket kértem, és kaptam.
2018. febr. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
ha elégedett vagy a használt könyvvel, szívesen ajánlom a moly.hu-t eladomakonyvem.hu-t. Nagyon jó állapotba lehet használt könyvet venni, olcsón. Visszatérve az elektronikus olvasásra. Mostanság mennyi embert láttok a buszon/vonaton könyvet olvasni s mennyit láttok telefont bújni? Kevesebb a könyvolvasó, ismerjétek el.
2018. febr. 5. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Persze, de aki a telefonját bújja, az nem mind olvas. :)
2018. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!