Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti bántatok már meg ajándékot?

Ti bántatok már meg ajándékot?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy valakinek csináltatok/vetettek valamit aki kedves volt számotokra, de utána mondjuk vmiért megbántátok mindezt. Fordult valakivel ilyen elő?

2018. márc. 22. 18:31
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Igen . Jó ismerősnek vettem szülinapjára ajándékot , közben vakbéllel kórházba került és ellátmányba is vittem pár holmit látogatóba . Amikor nekem volt becsöngetett és azt mondta no stex de bepótolja . De este elmentek iszákolni másokkal . Nem számítottam rá de suttyóság volt . Másik esetben friss kapcsolatban névnapra szülinapra vettem holmikat , rákérdezett hogy húsvétra mit kap , 28 éves nő ... Mikor nekem volt akkor ő kint volt rokonoknál amiben én segítettem útiköltséggel . Felhívott és ennyi volt . Sose legyél bőkezű mert nem használ , megszokják és te leszel egyedül a vendéglátó ajándékozó ha neked vagy másoknak van ünnepe ...
2018. márc. 22. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt egy textil cicám, amit több mint 40 éve kaptam, még a névadómra. Nagyon aranyos, puha cica. Nekiadtam a testvérem kislányának, mert nekem nem lehet gyerekem, de a saját gyerekemnek tettem el, remélve, hogy ugyanúgy fogja szeretni, mint én szerettem.

No, nem jött be a dolog, mert a kislány odaadta a westie kutyájuknak kutyajátéknak, mert neki nem kell ilyen vacak játék.

Nem szégyellem, mikor láttam az udvaron széttépve, megsirattam. Pedig csak egy játék volt. De nagyon megbántam, hogy odaadtam.

2018. márc. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
80%
Nem bántam meg, de a töredékét se kaptam vissza.
2018. márc. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

2. óóó ez nekem is fájt így olvasva. :(


Apámmal rendszeresen. Zsebpénzemből vettem gourmet kajákat, amikor tini voltam, hőbörögni kezdett, hogy neki nem kell ajándék (mindig eljátszotta, egy idő után minden karácsonyunkat tönkre vágta, mert azt akarta, hogy mi is olyan megkeseredettek legyünk mint ő). Le is pocskondiázta.

Megettük tesómmal végül.



Barátom édesanyjának rendeltem külföldről egy különleges, nagyon jó minőségű csokoládét. Drága volt. Mert imádta az étcsokit.

Átadtam. Bontja, majd csalódottan, "aha egy csoki" "jaj ez hízlaló". :D Kb. leszarja a minőséget, ezt megtanultam.

2018. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még nem, bár igaz, nagyon szűk az a "kör", akikkel meg szoktuk egymást ajándékozni.
2018. márc. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek!
2018. márc. 24. 17:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt olyan, hogy egy számomra kedves tárgyat ajándékoztam el, és megbántam, mert rossz volt látni, hogy a megajándékozottnak nem sokat jelent, csak eggyel több kacatot, nekem pedig nagyon hiányzott, és utólag már nem tudtam pótolni.
2018. márc. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!