Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Ünnepek » Ajándékozás

A kérdés

Mit kéne vennem ajándékba?

Édesanyámnak kéne vennem vmi ajándékot de már rég kifogytam az ötletekből. Mostanában kezdett el motorozni de vár van motorja meg a hozzávaló protektoros ruhája. Vmi ötlet?

Keress kérdéseket hasonló témában: ajándék

ápr. 16. 16:20  Privát üzenet  

A válaszok
Én megmondom neked kerek perec, hogy a vibrátornak örülnek már csak abban a korban.

A válasz 0%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 56%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/4Időpont ápr. 16. 22:38 Privát üzenet
Ha kifogytal az új ötletekből, "vedd elő" valamelyik regit, amelyik "bejött".

A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont ápr. 19. 20:19 Privát üzenet
Vagy keress egy közös programot(nyilvan olyat, ami feltehetőleg erdekelné) es "viddel" rá.

# 3/4Időpont ápr. 19. 20:21 Privát üzenet
"vidd el"

# 4/4Időpont ápr. 19. 20:21 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Az egyetemen egy szemináriumi tárgyam nem teljesítettem, de a kollokviumi vizsga eredményére beírtak egy 5-öst, "csak úgy, ajándékba". Újra fel kellett vennem a szemináriumot, de...
Xbox One S-hez milyen fejhallgatót ajánlotok? Ajándékba venném, de sajnos nem értek hozzá.
Milyen bluetooth headset-et ajánlanátok? Ajándékba venném a barátomnak aki most kezdett el söförként dolgozni. Max 7ezer forintig.
Mennyibe kerül egy jobb minőségű babahordozó? Vennék bele lógos játékot is amit fel lehet rá tenni. Ez igy eggyütt kb mennyi, unokaöcsémnek venném ajandékba?
Van 1 hp Compaq asztali gépem. Stick-vel működik ( Telekom) Kaptam ajándékba 1 Dell laptopot. Mit kell vennem, és tennem, hogy a Dell is működjön? Vezeték kiépítésére nincs...
Milyen regényt ajánlanátok 30 éves nőnek? Ajándékba venném, ötleteket várok.

Kérdések az Ünnepek rovatbólKérdések az Ajándékozás rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!