Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Mit vegyek keresztlányaimnak...

Mit vegyek keresztlányaimnak elsőáldozásra?

Figyelt kérdés
Ikrek, ezért úgy gondoltuk, hogy ezüst nyakláncot kapnak mindketten, vagy ez gagyi ajándék és aranyat illik? Csak mivel ketten vannak az arany drága, és nem állunk a toppon anyagilag. És virágot illik venni?

2018. máj. 21. 09:58
 1/4 anonim válasza:
Szerintem elég ha csak virágot vesztek nekik. Ha mindenképp nyakláncot akartok akkor bőven elég az ezüst lánc. Annyit költsetek rá ami belefér a keretbe.
2018. máj. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ugy gondoltuk, hogy virágot mindenképp, csak nemtudom illik e, én már nem igazán emlékszem anno mit kaptam. És mellé nyakláncot, csak hát arany drága kettőnel tényleg. Ha megengedherném szó
2018. máj. 21. 10:38
 3/4 A kérdező kommentje:
#ha megengedhetnénk# szó se róla.. (elejét véletlen küldtem el befejezetlenül😀)
2018. máj. 21. 10:40
 4/4 anonim válasza:
Tavaly voltam elsőáldozáson ott a kislány kapott a keresztszüleitől egy pici virágcsokrot amiben pici csokik voltak belekötve és kapott 2 könyvet, nagyon tetszett neki mindegyik, a szülei meg vettek neki egy arany karkötőt. Mondanom sem kell a virág és a könyvek jobban lekötötték a figyelmét. Gyerekek nem feltétlen értékelik az ékszereket, nagyon szép emlék lesz pár év múlva, de most még jobban értékelik ha valami olyat kapnak ami leköti most a figyelmüket.
2018. máj. 21. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!