Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Anyukám 50. születésnapjára...

Anyukám 50. születésnapjára ajándékötletek?

Figyelt kérdés
Elég tanácstalan vagyok, hogy mi lenne a legtökéletesebb ajándék, mégis csak egy szép kerek számról beszélünk.

2018. jún. 15. 10:13
 1/5 Gabenito válasza:
Szia, én apukám 50. szülinapjára az októberi presser koncertre veszek jegyeket, ha kedveli szerintem ez nagy élmény.
2018. jún. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
tablet. tud rajta netezni fészbukolni. én azt vettem neki.
2018. jún. 15. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azert ehhez valamennyire ismerni kellene. Mit szeret, mi érdekli, minek venné hasznát, stb.
2018. jún. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy, mennyit tudsz költeni rá?

Virágcsokor, mellé szép idézetes üdvözlőkártyával és torta gyertyákkal elengedhetetlen.

Felköszöntheted valamelyik rádióval is valami zenét kérve neki.

Ha még van pénzed emellé, akkor inkább élmény, mint tárgyi ajándék, de ebbe vond be a családtagokat is, és közösen készüljetek neki.

2018. jún. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szem1983 válasza:
Az én anyukámnak is nem rég volt a születésnapja és nem tudtam ott lenni mert távol élek ezért egy nagy csokor virágot küldtem neki. Igazából az a lényeg h tudd mi esne jól neki igazán de a virág szerintem mindig jó ajándék mert lehet kérni egyedit is meg tehetsz mellé kísérőkártyát egyedi üzenettel. Itt pl nagyon jók vannak, én is innen küldtem: [link]
2018. júl. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!