Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ajándékötlet egy párnak?...

Ajándékötlet egy párnak? Esetleg valami fényképes?

Figyelt kérdés

Fénykép alatt valójában rajzo(ka)t értek, amit én készítenék el digitálisan, de ez annyira nem fontos :)


Édesanyámnak és a vőlegényének szeretnék valamit csinálni majd karácsonyra, de mivel még nem tudom hogy mennyire időigényes ajándék mellett döntök (és amilyen lusta disznyó tudok lenni időnként), ezért szerintem érdemes lenne ha minél hamarabb nekiállnék.


[!] Fontos: Az ajándéknak két részből kell állnia, egy anyumé, a másik a párjáé. (két rész alatt azt értem, hogy el lehessen "osztani" kettejük között, ergo lehet 6 darabos is, így lesz 3-3)

Mivel nem élnek együtt, és elég nagy a távolság kettejük között, így nem nagyon tudok egy ajándékot adni kettejüknek. (ebbe most ne menjünk bele plz)


Ergo valami olyasmit szeretnék, aminek külön-külön is van értelme, de valahogy "össze lehet rakni" (vagy egymás mellé tenni) úgy, hogy új értelmet nyerjen.


Bocsi ha kusza lett, a válaszokat, ötleteket előre is nagyon köszönöm :)


2018. jún. 24. 19:49
 1/1 anonim ***** válasza:

Anyukádnak rajz a vőlegényéről.

Vőlegénynek rajz anyukádról.

Ugyanolyan méretben, stílusban.

Összeillik. És mindketten nézegethetik, ha távol vannak egymástól.

És kedves, személyes, mert te saját kezűleg készítetted. Persze ez akkor jó, ha valóban szép, jó minőségű, és nem ovis szintű lesz :)

2018. jún. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!