Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Hova tudnam elvinni a baratnomet?

Hova tudnam elvinni a baratnomet?

Figyelt kérdés
Baratnom meg sosem volt kulfoldon es megszeretnem lepni, penzem sajnos nincs eleg hogy el vigyem kulfoldre igy arra gondoltam hogy budapesten (budapestiek vagyunk) belul keresnek olyan helyet amelynek ilyen kulfoldi feelingje van, ahol azt erezhetne hogy nem budapesten van hanem mashol. Letezik egyaltalan ilyen hely? Egy kiallitas vagy barmi? Koszonom elore is a valaszokat.
2018. aug. 15. 01:27
 1/7 anonim válasza:

szia

vintage garden etterem? nagyon szep:)

2018. aug. 15. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%
Vidd el Gyulára, olyan mintha Romániában lennétek. :D
2018. aug. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Merre laktok? Mert ha nem az ország közepén, akkor szerintem jó ötlet átmenni a legközelebbi határon, beülni egy jó étterembe és enni egyet.

Én fél órára lakom egy határtól, szóval mi szoktuk ezt csinálni :)

2018. aug. 15. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jaj, bocsi látom, hogy Budapest :D

Akkor egy kirándulás Esztergomba aztán át Szlovákiába és ott egy ebéd.

2018. aug. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Pozsonyba vagy Bécsbe egy napra esetleg? Ezek nincsenek annyira messze Budapesttől. De úgy hallottam Miskoltapolcán pl. jó olasz étterem van, az mégsem külföld. :)

(Avalon Ristorante?)

2018. aug. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Menjetek el Esztergomba, ott a hídon át Párkányba. Euró szükséges.
2018. aug. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha Szobon át mentek, Sturovóig vonattal, kb. 1-1,5 Euróért elvisz a taxi a strandig. (nagyon szép) A belépő 7 Euró. Ha Esztergomból mentek át a hídon, rögtön a városban vagytok.
2018. aug. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!