Kezdőoldal » Ünnepek » Ajándékozás » Ti hogy csinálnátok meg ezt...

Ti hogy csinálnátok meg ezt az ajándékot?

Figyelt kérdés
Van egy barátnőm, akinek szeretnék ajándékot adni. már több, mint 10 éve ismerjük egymást. Ara gondoltam, hogy az év napjaihoz mindig odaírom, hogy ugyanazon a napon pár éve mit csináltunk együtt. Ha többet, akkor többet, ha pedig semmilyen nem volt, akkor csak valami kedves gondolatot vagy közös emléket (régi aranyköpéseket, bármit). Ti hogy csinálnátok meg? Vegyek egy sima naptárat, és írjam be ezeket a lapjaira, úgy hogy maradjon további hely is? Egyáltalán notesz/füzet alakban csináljam? Vagy tegyem a napokat borítékba, és tegyem be valamibe?
2018. aug. 16. 11:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és végén van a szülinapja, szóval akár indokolt is lehet naptárat venni.
2018. aug. 16. 11:58
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet olyan naptárat készítettni, amin közös fotók vannak, mindig az év adott hónapjából keresnék egy fotót.

Ha picit is értesz a képszerkesztéshez (vagy ezt akár worben is meg lehet), akkor a naptár táblázat részét is megcsinálhatod te magad, így színre, betűtípusra, stb mind olyan lehet, amit szeretnél, de ha nem, az se baj, az ilyen nyomtatós cégek foglalkoznak naptárkészítéssel, szóval az adott, a képeket meg te adod hozzá. :)

2018. aug. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem képekre gondoltam, mert nincs mindenhez kép, és napokra lebontva szeretném, de hónapokra. De köszönöm.
2018. aug. 16. 16:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Értem, hogy mit szeretnél.

Én arra gondoltam, hogy magát a naptárat is te magad csináld/csináltasd, ne csak vegyél egyet random. Tíz év alatt tán csak van 12 képetek, nem? :)

Így a naptár maga is személyessé válik, és ugyanúgy kitöltheted a napokat, amit fent írtál. És bár én fali naptárat írtam, határidő napló jelleggel is létezik ilyen, ott is a hetekhez/hónapokhoz tesztek fényképet.

Ez most így pl google első találata, de tuti találsz ilyet a környéketeken is.

[link]

2018. aug. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, értem. Persze,vannak fotók. Csak ebbe nem hiszem, hogy beleférnek a szövegek, azt akkor lehetne megoldani, ha ilyen füzetszerű naptár lenne. És akkor odaférne kép is meg a szövegek is. Csak az meg elég vastag és költséges lenne. De lehet, hogy megfogadom, köszönöm.
2018. aug. 17. 03:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!